Shko poshtë
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

3434 Si është arsimi në Shqipëri? Studenti pas universitetit nuk di të shkruajë emrin e tij (VIDEO)

prej Mon 16 Apr 2012 - 18:53
Sot në
komisionin e Arsimit dhe të Medias opozita ka akuzuar hapur këshilltarin
e Kryeministrit për Arsimin, Fatbardh Musai, për abuzime me tekstet
shkollore.
Pasi si është e mundur që një person ka 6 vjet, që miratohen vetëm tekste e tij.
Debati ka qenë mjaft i ashpër dhe në video mund të ndiqni debatin që është zhvilluar duke na lënë të kuptojmë se arsimi në Shqipëri është kalbur komplet.
Një djalë që ka mbaruar arsimin e lartë nuk dinte të shkruante emrin e tij, shprehet Valentina Leska.
Atëherë cili mund të jetë konkluzioni për arsimin në Shqipëri?
Ndiqni videon:

Si është arsimi në Shqipëri? Studenti pas universitetit nuk di të shkruajë emrin e tij (VIDEO) 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi