Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Empty 18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur…

Wed 2 May 2012 - 21:42
18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… RevistaJa cilat janë qeniet “engjëllore” në faqet e para të revistave, të cilat tronditën themelet e globit…

Dihet se revistat në tregun botërorë janë aq të shumta saqë nëse tenton t’i mbledhësh e të dish se sa ato janë në numër… humbet!
Madje dihet se ndër tyre dallojnë ato më të famshmet, e aq më tepër ato më…
të cilat mund të kuptosh përmbajtjen e tyre vetëm nga fotografi e faqes së parë.

Si dhe kur në faqe të parë, pozon një zezake e nxehtë, një qenie shpërthyese, tepër interesante, atëherë faqja e parë bëhet tronditëse!
Dhe sigurisht një revistë për ta vendosur në koleksionin tënd.

Pa u zgjatur më tej, atëherë albobserver.com po ju parqet 18 revistat të cilat në faqen e tyre të parë kanë ekspozuar fotografin më Hot e cila ka tronditur gjininë mashkullor në mbarë botën këto 10-vjetët e fundit./albobserver.com/



Komentet tuajat…18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Adriana-Lima18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Amber-Rose18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Scarlett-Johansson-232x30018-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Katy-Perry218-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Bar-Refael18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Cindy-Crawford18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Jenifer-Aniston18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Hally-Berri18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Angelina-Jolie18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Olivia-Munn18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Rihanna18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Bretney-Spears18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Rosario18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Megane-Fox18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Ana18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Blake18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… Jessica18-të fotografitë më Hot të 10-vjeçarit që lanë meshkujt me gojë hapur… A-Olivia
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi