Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Pamje horror te burrit qe tentoi te vriste gruan, jeton me fyt te prere (VIDEO +18)

prej Wed 16 May 2012 - 22:51
Kjo eshte nje tjeter ngjarje mes te shumtave qe vijne nga Vietnami mbi dhunen ne familje. Ne kete video shfaqet nje mashkull i cili pasi kishte shkuar ne shtepi i kishte kerkuar gruas te shkonte ti blinte alkool, gruaja kishte refuzuar dhe ai e sulmon me nje thike druri artizanale te mprehte duke ja ngulur tre here ne trup por nga kjo ngjarje ai perfundon edhe vete i therur ne fyt nga gruaja qe tentoi te shpetonte prej tij.

Fqinjet, te alarmuar moren urgjentisht gruan per ti dhene ndihmen e pare dhe e cuan ne spital e cila mbijetoi por cka eshte vertete e cuditshme, eshte burri i cili edhe pse me fyt te prere, jeton dhe eshte ne gjendje te rrije ne kembe i qete. Me pas ai eshte cuar ne te njejtin spital ku ishte shtruar edhe gruaja e tij, por i shoqeruar nga policia.

Pamjet jane vertete shokuese ndaj neqoftese vuani nga zemra dhe ju ze gjaku, nuk eshte e keshillueshme qe te shihni kete video./LajmiDites.com

Pamje horror te burrit qe tentoi te vriste gruan, jeton me fyt te prere (VIDEO +18) 15582d1336996973-pamje-horror-te-burrit-qe-tentoi-te-vriste-gruan-jeton-me-fyt-te-prere-video-18-horror-vietnam-300x180

http://www.liveleak.com/view?i=a0e_1336803229
http://www.liveleak.com/view?i=a0e_1336803229


Pamje horror te burrit qe tentoi te vriste gruan, jeton me fyt te prere (VIDEO +18) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi