Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Varrosja e 23-vjeçarit të gjallë, Boja: E bëra se tentoi të më përdhunonte gruan Empty Varrosja e 23-vjeçarit të gjallë, Boja: E bëra se tentoi të më përdhunonte gruan

Wed 16 Jan 2013 - 13:12
Varrosja e 23-vjeçarit të gjallë, Boja: E bëra se tentoi të më përdhunonte gruan 323Pothuajse dy muaj pas vrasjes makabre në Klos të Matit është bërë e mundur zbardhja e plotë e kësaj ngjareje.

Alb-observer.com informon se vrasja e Fatjon Barmetës zbardhet në vendimin e arsyetuar të Gjykatës së Apelit Tiranë për caktimin e masës së sigurisë për Përparim Bojën, një prej të akuzuarve për ngjarjen.
Në vendimin e siguruar nga një e përditëshme, referuar dëshmisë së të dyshuarit Luis Boja, gjykata shprehet se vrasja kishte ndodhur për shkak se “viktima Fatjon Barmeta e kishte kanosur dhe kishte tentuar të përdhunonte bashkëshorten e vëllait të tij, Përparim Bojës”.

I shoqi i gruas që pretendohet se ngacmohej ishte pronar i lokalit ku ishte punësuar viktima. Në vendimin e gjykates citohet se “Kamerieri në koma u gropos i gjallë nën dhe me ekskavator. Trupi u lëviz në bagazh nga lokali ku u qëllua deri te gropa”.
Pas groposjes së 23-vjeçarit gjykata vendosi masën “arrest me burg” për dy vëllezërit Boja dhe Fatjon Canin./alb-observer.com/
shaban cakoli
shaban cakoli
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 11174
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Dardane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/11/2012

Varrosja e 23-vjeçarit të gjallë, Boja: E bëra se tentoi të më përdhunonte gruan Empty Re: Varrosja e 23-vjeçarit të gjallë, Boja: E bëra se tentoi të më përdhunonte gruan

Wed 16 Jan 2013 - 13:50
eh po gruaja duhet te mbrohet
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi