Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Studentja e Juridikut: “Ish i dashuri më rrëmbeu dhe tentoi të më përdhunonte” Empty Studentja e Juridikut: “Ish i dashuri më rrëmbeu dhe tentoi të më përdhunonte”

Mon 11 Feb 2013 - 16:24
Studentja e Juridikut: “Ish i dashuri më rrëmbeu dhe tentoi të më përdhunonte” Policia-e-tiranesStudentja shkodrane që u rrëmbye mbrëmjen e së premtes nga ish i dashuri ka rrëfyer në polici ngjarjen. Malvina.P, studente e vitit të parë në mastër ka deklaruar se shtetasi Anxhelo Lekgjonaj 23 vjeç e ka rrëmbyer dhe më pas ka tëntuar ta përdhunoi. Ajo ka hedhur posht çdo dëshmi të autorit, por nga ana tjetër ka deklaruar se ka patur një histori dashurie me personin në fjalë që kur ishte gjimnaziste. Uniformat blu kanë marrë në pyetje dhe shoqen e saj të dhomës, e cila është rrahur nga ish i dashuri i shoqes si dhe taksistin që i ka trasportuar drejt një moteli në të dal të Tiranës.

Studentja e Juridikut ka dëshmuar më tej në polici se gjithçka ka nddhur para konviktit të universitetit privat, në rrugën “Jordan Misja”, ku autori ka rrahur ish-të dashurën dhe shoqen e saj. Më pas,ka marrë një taksi dhe i ka detyruar të dyja vajzat të hipnin, për ti çuar drjet një moteli. Nga na tjetër, taksisti ka telefonuar policinë, ku kjo e fundit është future në motel dhe ka arrestuar autorin./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi