Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Gjyshja 66-vjeçare gjen “toyboy”: Ia kisha premtuar burrit.... Empty Gjyshja 66-vjeçare gjen “toyboy”: Ia kisha premtuar burrit....

Mon 4 Jun 2012 - 12:35
Joan Loyd eshte lidhur me 28-vjeçarin Phil Absolom, pas amanetit të të shoqit.

Gjyshja 66-vjeçare gjen “toyboy”: Ia kisha premtuar burrit.... Images

Një gjyshe 66-vjeçare ka gjetur dashurinë me një djalosh 38 vjet më të vogël, pasi ia kishte premtuar burrit të saj të vdekur në 2010-n. Joana Loyd është lidhur me Phil Absolom, 28 vjeç dhe jetojnë të dy në shtëpinë, që gruaja kishte me bashkëshortin e saj të ndjerë. Për më tepër, në tentativën për të qenë sa më moderne, ish-modelja ka shpenzuar edhe 4250 sterlina nga kursimet e sj, per të zmadhurar gjoksin.

Kurioz është fakti se Phil 28-vjeçar pati shikuar fotot e saj në Facebook dhe kështu nisi kontaktet me atë që praktikisht duhet të ishte gjyshja e tij. Pas javëve me mesazhe e telefonata, Joana vendosi te takohet me ish-fotografin dhe duket se ka pasur menjëherë një afrimitet kimik. E ja që tani, nëna e katër bijëve, gjyshja e 13 nipërve dhe stërgjyshja e 7 fëmijëve, deklaron se djaloshi i ka dhënë një hov të ri për jetën: "Pas vdekjes së tim shoqi, ai më tha të bëja gjoksin, që nuk ishte aq i mirë sa duhet, si dhe të gjeja një të dashur të ri në moshë. Tani, unë e di që ai do të ndihet krenar për mua".Burimi:ikub
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi