Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Adele: Jam shtatzënë Empty Adele: Jam shtatzënë

Sat 30 Jun 2012 - 13:26
Adele: Jam shtatzënë Download-24
Këngëtarja e njohur britanike, Adele është shtatzënë me fëmijën e parë nga lidhja me Simon Konecki. Ky lajm është dhënë në web faqen zyrtare të këngëtares.

Këngëtarja e famshme britanike është lidhur me 36-vjeçarin Simon prej verës së shkuar dhe publikisht janë shfaqur së bashku në janar të vitit 2012.

Bashkë me lajmin e gëzuar, këngëtarja 24 vjeçare ka kërkuar që të respektohet privatësia e tyre në këto çaste të rëndësishme dhe të ndjeshme në jetën e saj./Indeksonline/

Kristiina
Kristiina
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 5449
<b>Hobi</b> Hobi : Noti...
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : GRECCE
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 29/01/2010

Adele: Jam shtatzënë Empty Adele njofton fansat: Pres një fëmijë

Sun 1 Jul 2012 - 20:42
Adele: Jam shtatzënë AdelleeeAdele njofton se pret fëmijën e saj të parë, fryt i lidhjes me Simon Konecki. Këngëtarja 24-vjeçare e ka dhënë lajmin ne site-n e saj, ku ka njoftuar fansat se është në pritje të ëmbël.

"Jam shumë e lumtur t'ju njoftoj se Simoni dhe unë presim fëmijën e parë tonin. Doja që ta merrnit vesh lajmin nga unë. Natyrisht ne jemi në qiellin e shtatë, por do t'ju lutesha të respektoni privacinë tonë në këtë moment tepër të rëndësishëm", shkruan Adele.

Këngëtarja e famshme britanike është lidhur me 36-vjeçarin Simon prej verës së shkuar dhe publikisht janë shfaqur së bashku në janar të 2012. Adele tha së fundmi për revistën "People", se ajo kishte shumë dëshirë të bëhej nënë, duke u shprehur se qëllimi i saj ishte të bënte tre djem deri në moshën 30-vjeçare.
tch
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

Adele: Jam shtatzënë Empty Re: Adele: Jam shtatzënë

Mon 2 Jul 2012 - 8:39
temat u bashkun jan njisoj
Sponsored content

Adele: Jam shtatzënë Empty Re: Adele: Jam shtatzënë

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi