Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Arrestohet për të katërtën herë, ‘përdhunonte’ arusha! Empty Arrestohet për të katërtën herë, ‘përdhunonte’ arusha!

Wed 4 Jul 2012 - 22:15
Arrestohet për të katërtën herë, ‘përdhunonte’ arusha! 223-300x209Për katër herë rresht brenda katër viteve është arrestuar 28-vjeçari Charles Marshall, pasi… ‘përdhunon’ arusha prej lodre. Më skandalozja është se këto veprime anormale i kryen në publik.

Marshall u arrestua pak ditë më parë, kur punonjësit e një klinike e panë të kryente veprime të turpshme me një arushë lodër, nga pas godinës së klinikës. Por kjo nuk është hera e parë, pasi në të shkuarën ai është arrestuar edhe tre herë të tjera në të shkuarën, por mesa duket s’ka vënë mend.

Hera e parë që u arrestua, ishte në shkurt të vitit 2010, kur disa dëshmitarë okularë e panë orekset e tij seksuale me një arushë.

Ndoqën arrestimet në nëntor 2010 dhe në gusht 2011, po me arushë, por këtë herë, para syve të fëmijëve të vegjël, të cilët nuk e kuptonin dot lojën e tij të turpshme.

Kjo është hera e katërt që Marshall do të përballet me drejtësinë, por mesa duket, po ecën në monopate të shkelura edhe më parë… /alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi