Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

Ja cila është Zonja e Parë më seksi në botë! Empty Ja cila është Zonja e Parë më seksi në botë!

Thu 5 Jul 2012 - 19:00
Angelica Rivera ose Gaviota sic e njohin shqiptarët për shkak të një telenovele që e bëri shumë të famshme në Shqipëri, tashmë është bërë një Zonjë e Parë në kuptimin e mirëfilltë të kësaj fjale. Para pak ditësh i shoqi i saj, Enrique Pena Nieto u zgjodh presidenti i Meksikës dhe ajo menjëherë është etiketuar nga mediat siZonja e Parë më seksi në botë.Në vendin e telenovela edhe jeta e saj i ngjason një telenovele. Nga një femër e thjeshtë ngjiti me shpejtësi shkallët …fillimisht një aktore për të kapërcyer më pas në fronin e Zonjës së Parë. Sipas mediave meksikane i shoqi ia dedikon fitoren mbështetjes së grupit mediatik Televisa, ai që e bëri edhe të shoqen e tij një yll telenovelash. Megjithatë shumë janë skeptik nëse ajo do ta ketë shumë mendjen tek jeta sociale e meksikanevë ashtu si paraardhësja e saj, gruaja e presidentit në largim, Felipe Calderon që inicioi një reformë në arsim./alb-observer.com/
Ja cila është Zonja e Parë më seksi në botë! Angelica-RiveraJa cila është Zonja e Parë më seksi në botë! Angelica-Rivera1Ja cila është Zonja e Parë më seksi në botë! Gaviota1
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi