Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

“Zonja me mjekër”: “Njerëzit mendojnë se duhet të vritem por unë ndihem seksi” Empty “Zonja me mjekër”: “Njerëzit mendojnë se duhet të vritem por unë ndihem seksi”

Wed 10 Apr 2013 - 19:43
“Zonja me mjekër”: “Njerëzit mendojnë se duhet të vritem por unë ndihem seksi” ZonjaMiriam, 49 vjeç, është një zonjë gjermane e cila njihet nga të gjithë si “Zonja me mjekër”. Asaj filluan ti dilnin qimet në fytyrë pas lindjet të djalit të saj, 28 vite më parë. Fillimisht ajo filloi ti fshihte duke përdorur mënyra nga më të ndryshmet megjithatë e lodhur nga e gjitha kjo pranoi realitetin dhe në vitin 2008, ajo vendosi përfundimisht të bëhet një “Zonjë me mjekër”.
Miriam, e cila nuk ka dhënë detaje për mbiemrin e saj, folur në një program televiziv ajo tha se shumë njerëz mendojnë se “unë duhet të vritem”. Më pas ajo u shpreh më pas se tashmë ndihet më seksi se kurrë, frymëzuar edhe nga shumë nga që e kanë inkurajuar për të qenë e lirë. Ajo është single dhe mendon se është akoma në kohë për të gjetur dashurinë./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi