Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Sfida e rikthimit nga Emigrimi

Fri 8 Oct 2010 - 1:14
Message reputation : 100% (1 vote)
Po qe se neser do ktheheshit per ne shqiperi pas viteve e viteve emigrim,:
Qfare mendoni ju se do ishin problemet apo ndyshimet qe do ballafaqoshit fillimisht?
A do te ishte nje zbritje e lehte apo e veshtire?
Qfare do tju mungonte?
nga ana e mentalitetit a do kishit veshtiresi po jo?
Dhe mbi te gjitha cila do ishte ajo gje qe do tju shqetesonte dhe ajo gje qe do tju kenaqte?


Sfida e rikthimit nga Emigrimi Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 21452
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sfida e rikthimit nga Emigrimi

Fri 9 Jun 2017 - 13:54
-Dikur shqiptari e mendonte mergimin per 3 vjet dhe pastaj te kthehej ne Atdhe, keto 3 vjet u bene 30 vjet!

-Aresyeja?!

-Mungesa e perparimit...

-Shteti nuk kujdeset per 2 milione, e ku te kujdesej per 20 milione banore!

...e mira eshte, te kthehemi ne Atdhe.


Sfida e rikthimit nga Emigrimi 6ds9w0
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi