Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Bleona Qerreti: “Në Amerikë kam mësuar ta nxjerr vetë gomarin nga balta” Empty Bleona Qerreti: “Në Amerikë kam mësuar ta nxjerr vetë gomarin nga balta”

Sat 28 Jul 2012 - 22:32
Bleona Qerreti: “Në Amerikë kam mësuar ta nxjerr vetë gomarin nga balta” Bleona-300x189Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti që prej kohësh jeton në SHBA ka mësuar dicka shumë të vlefshme atje e cila e ka ndihmuar që të bëjë hapa të rëndësishëm në karrierën e saj. Në një intervistë mediatike ajo është shprehur se në Amerikë ajo ka mësuar që ti dalë për zot vetes, ose sic shprehet popullorce, ta nxjerrë vetë gomarin nga balta.
”Dhe këtë gjë në fillim ma ka thënë bashkëshorti im, Ganiu i cili më tha që javën e parë të bashkëjetesës që Amerika është vendi i njerëzve të aftë. Nëse dëshiron të arrish diku duhet t’ia dalësh mbanë vetë, e të mos mbështetesh te të tjerët”- u shpreh Bleona. Së fundmi ajo ka siguruar një rol të vogël, në një film përkrah të madhit Steven Seagal./alb-observer.com/
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Bleona Qerreti: “Në Amerikë kam mësuar ta nxjerr vetë gomarin nga balta” Empty Re: Bleona Qerreti: “Në Amerikë kam mësuar ta nxjerr vetë gomarin nga balta”

Sat 28 Jul 2012 - 22:35
Ganiu me shume don bensin e tije se Bleonen..?????
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi