Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese! Empty Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese!

Mon 30 Jul 2012 - 13:46
Është një nga videot më tronditëse të regjistruara ndonjëherë!Një vajzë e vogël nga Palestina, gjen kurajën dhe fuqinë të qëndrojë përpara ushtarëve izraelitë të armatosur deri në dhëmbë, ku me thëniet e saj i vë ata në pozitë shumë të vështirë… dhe në një situatë aspak të këndshme.Kujdes, video që alb-observer.com ju paraqet përmban pamje shumë tronditëse dhe mallëngjyese!Është vërtet tronditëse teksa sheh këtë vogëlushe, me pafajësinë dhe çiltërsinë e saj fëmijërore, tek “armatoset” me një kurajë të paimagjinueshme dhe pa hezituar e pa kuptuar rrezikun që ajo i kanos vetes, t’u thotë ushtarëve izraelitë fjalë të cilat vetëm një shpirt i pastër mund t’i thoshte, fjalë të vërteta me një fuqi universale./alb-observer.com/



Ndiqni videon dhe konkluzionet tuajat!
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese! Empty Re: Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese!

Mon 30 Jul 2012 - 23:12
Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese! 1679826333 Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese! 1679826333 Vajza më trime në botë, kujdes pamjet janë mallëngjyese! 1679826333
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi