Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

prej Thu 21 Oct 2010 - 3:08
Do te vazhdonit lidhjen tuaj ne martese edhe pa ndjenje kundrejt njeri-tjetrit, vetem per hir te femijes tuaj, qe ai te rritet prane te dy prinderve ???


Do te sakrifikonit per hir te femijes...? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

prej Thu 21 Oct 2010 - 14:39
Jo , ndoshta do ju duket disave apsurde kjo pergjigja ime, por jeten se sakrifikojn per nje gje , se dhe femija do te vuaj te njejten gje si ne dhe menyra me e drejt qe ta largosh nga ky fenomen shum i rezikshem per te ardhmen e femijes eshte largimi dhe me kalimen e kohes do e kuptoj qe eshte e drejt kjo apo jo , nese ja fillojm ta genjejme femijen ton ose te shtiremi si te lumtur do te jete nje gabim i madhe qe do beja sepse ai sot ,neser do e kuptoj te verteten dhe do zhgenjehet me te dy prinderit dhe kjo eshte nje minus i madhe per nje te ardhme te mire te duhur!
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

prej Thu 21 Oct 2010 - 17:34
Patjeter sepse kur ti besh koken edhe ta rrisesh me halle eshte normale sakrifica
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

prej Thu 21 Oct 2010 - 20:17
jo sepse po qe per te menduar te miren e femijes duhet te ndahem pikerisht qe femija te rritet ne nje ambient te shendetshem,pa sherre e debate,perkundrazi nje sakrifice e tille ndoshta esht gabimi me fatal kundrejt femijes...


Do te sakrifikonit per hir te femijes...? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Anonymous
Vizitor
Vizitor

default Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

prej Thu 21 Oct 2010 - 20:21
se di po besoj qe jo
Sponsored content

default Re: Do te sakrifikonit per hir te femijes...?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi