Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Silvana
Silvana
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
 <b>Mosha</b> Mosha : 31
<b>Postime</b> Postime : 9370
<b>Hobi</b> Hobi : moda,leximi,poezia..ecc
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : In Italia
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/10/2011

Kërkoi për video erotike dhe gjeti gruan protagoniste në 11 prej tyre Empty Kërkoi për video erotike dhe gjeti gruan protagoniste në 11 prej tyre

Mon 13 Aug 2012 - 22:56
Kërkoi për video erotike dhe gjeti gruan protagoniste në 11 prej tyre 534514_475404129137680_1003170843_n

I ndodhi ajo që nuk imagjinonte kurrë!

Një egjiptian, Ramadani, nuk mund t’i besonte syve teksa pa gjënë më të tmerrshme që mund t’i ndodhte atij.

Ramadani, i cili jeton në një provincë të Egjiptit, u fut në internet dhe po kërkonte të shikonte një film me përmbajtje erotike. Pasi gjeti një video, filloi ta shikonte, kur papritur ngriu i tëri, në rolin kryesor ishte bashkëshortja e tij.

I tërbuar nga kjo gjë e pazakontë, citon alb-observer.com, e cila gati e çmendi, kërkoi menjëherë shpjegime nga bashkëshortja e tij. Fillimisht ajo refuzoi se kishte marrë pjesë në një video të tillë. Por, më vonë u detyrua të pranonte se videon e kishte realizuar me një ish të dashurin e saj.

Por Ramadani, nuk u bind nga përgjigja që i dha bashkëshortja e tij, ndaj dhe nisi të kërkonte më instesivisht, gjë kjo qe e shokoi më shumë. Për vetë faktin se ai e diktoi atë dhe në 11 video të tilla…

Në një intervistë ekskluzive të dhënë një gazete egjiptiane, ai pasi shprehu indinjimin e tij për “veprat” e bashkëshortes, nuk dha një përgjigje së saktë, nëse do ta divorconte atë, pasi në mëndje ka fëmijët.
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

Kërkoi për video erotike dhe gjeti gruan protagoniste në 11 prej tyre Empty Re: Kërkoi për video erotike dhe gjeti gruan protagoniste në 11 prej tyre

Mon 13 Aug 2012 - 22:59
shi ca te bo gruja
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi