Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Empty 21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj

Sat 10 Nov 2012 - 0:30
21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Foto%204Amy Morfoot, një studente 21-vjeçare e Universitetit Cardiff, ka bërë një kalendar bashkë me shoqet e saj, nudo për të shpëtuar jetën nënës së saj, e cila ishe diagnostifikuar me tumor në tru.

21-vjeçarja tha se familja e saj kishte mbetur e shkatërruar nga lajmi, i cili i kishte bërë ata të vetëdijshme për rëndësinë e bamirësisë.

"Para një viti nëna ime u diagnostikua me tumor në tru, kjo gjë është shkatërruese për të gjithë pjesëtarët e familjes time”, tha Amy.

"Që me diagnostifikimin e sëmundjes së nënës time, unë kam zbuluar një kuptim të mahnitshëm të punës së bamirësisë për të luftuar dhe për të rritur ndërgjegjësimin e sëmundjes së tmerrshme", u shpreh 21- vjeçarja.

Gjithë parat që ajo do të mbledhë nga shitja e kalendarit, sipas saj do të shkojnë për bamirësi për njerëzit të prekur nga tumori.

\Shekulli Online\E.Sh\
21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Foto%20321-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Foto%20221-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Foto%201
Aldino82
Aldino82
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 4586
<b>Hobi</b> Hobi : sporti,formula uno,moto GP
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ITALI
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 05/11/2011

21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj Empty Re: 21-vjeçarja, kalendar nudo për të shpëtuar jetën e nënës së saj

Sat 10 Nov 2012 - 0:31
Ku jane kalendaret se do e ndihmoj edhe une kete... do e blej nje kalendar... [smile_1]
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi