Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Dhjetori i 2012-ës ka diçka që ndodh një herë në 824 vjet! Empty Dhjetori i 2012-ës ka diçka që ndodh një herë në 824 vjet!

Fri 30 Nov 2012 - 19:14
Dhjetori i 2012-ës ka diçka që ndodh një herë në 824 vjet! 20121-300x225Ndodh një herë në 824 vjet!
Është sigurisht muaji dhe viti më shumë i diskutuar në historinë e njerëzimit. Kurrë më parë një muaji si dhjetori i sivjetshëm, nuk i janë referuar dhe kurrë nuk i kanë kushtuar kaq shumë rëndësi duke përshirë këtu të gjitha fushat, si ato natyrale po dhe ato jo natyrale, si fizikën po ashtu dhe metafizikën, deri dhe konspiracionet më të çuditshme dhe padyshimtin Fundin e Botës!

Por, ajo që ka të veçantë ky muaj dhe ndodh një herë në 824 vjet është fakti se ka:
5 të shtuna
5 të diela
5 të hëna
Besoj se me këtë ju dhamë të kuptoni se nuk ka të bëjë dha ska asnjë lidhe me teoritë e paqëndrueshme të fundit të botës!/alb-observer.com/
BeSaa
BeSaa
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11852
<b>Hobi</b> Hobi : leximi dhe muzika
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Zemren Shqiptare..
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/11/2011

Dhjetori i 2012-ës ka diçka që ndodh një herë në 824 vjet! Empty Re: Dhjetori i 2012-ës ka diçka që ndodh një herë në 824 vjet!

Fri 30 Nov 2012 - 22:03
Por, ajo që ka të veçantë ky muaj dhe ndodh një herë në 824 vjet është fakti se ka:
5 të shtuna
5 të diela
5 të hëna



E cka jane keto nga 5 atehere ?????
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi