Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012!

prej Sat 1 Dec 2012 - 18:00
Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1--300x192
Janë disa nga momentet më të fuqishme emocionalisht dhe sentimentalisht, momente të cilat shënuan historinë e tyre dhe sigurisht që disa veçuan duke firmosur me shijen më të keqe hidhërimin, vdekjen, katastrofën.
Ndërsa disa të tjera, të mbushin me shpresë, të japin fuqi të tronditin fuqishëm për të kujtuar se jeta është e bukur dhe se për ta arritur atë, duhet shumë mund, shumë djersë, por gjithsesi e arritshme, një ëndërr e prekshme kur vullneti buron pastër nga thellësia e shpirtit dhe zemrës./alb-observer.com/
Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 299Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 370Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 449Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 548Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 639Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 737Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 832Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 929Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1030Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1150Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1235Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1326Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1425Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1523Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1619Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1717Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1814Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 1913Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 207Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2116Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2211Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2311Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2410Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2610Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2710Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2810Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 2910Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 303Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 3110Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 32Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 3310Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 3410Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 35Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 36Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 37Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 39Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 40Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 41Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 42Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! 43


Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012!

prej Sat 1 Dec 2012 - 18:22
kto jan fotograf.........jan foto te rralla


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Fotografitë më të fuqishme që tronditën botën për vitin 2012! N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi