Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Shqiptare
Shqiptare
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4177
<b>Hobi</b> Hobi : shqiptaria
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Shqiperi
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/07/2011

NASA qetëson opinionin botëror! Ja pse nuk do përfundoi bota! Empty NASA qetëson opinionin botëror! Ja pse nuk do përfundoi bota!

Fri 14 Dec 2012 - 12:19
NASA qetëson opinionin botëror! Ja pse nuk do përfundoi bota! NASA-300x249Kanë mbetur vetëm pak ditë nga 21 dhjetori i 2012.
Kjo është data që kalendari Maya përfundon, por konspiracionistët bëjnë fjalë për Apokalipsin dhe Fundin e Botës!

“Sigurisht, që nuk ekziston asnjë fakt se bota do të shkatërrohet, apo do të vijë Apokalipsi pikërisht atë ditë dhe më konkretisht javën e ardhshme”, pohojnë shkencëtarët e NASA-s, në një kuadër të qetësimit të qetësimit të opinionin publik në mbarë botën.

Madje, vetë NASA-a zyrtarisht ka qarkulluar dhe një video me anë të cilët fakton, tregon dhe vërteton se NUK do të vijë fundi i botës dhe se nuk disponohet asnjë e dhënë apo shenjë se do të ndodh diçka e tillë.
Ndërkohë, NASA ideoi dhe e quajti të udhës që kjo video të përfshij pamje dhe skenari i saj, i referohet dt 22, pikërisht ashtu siç mund ta shikojë dikush një ditë, pasi të ketë kaluar “Fundi i Botës” dhe pasi të ketë ardhur dhe “Apokalipsi”, duke këshilluar kështu me mënyrën më të padiskutueshme që njerëzit duhet t’u kenë besim absolut shkencëtarëve./alb-observer.com/
Për më shumë ndiqni videon në vijim:
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi