Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Gjeniu matematicien..!? Video

prej Mon 14 Jan 2013 - 20:07


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Gjeniu matematicien..!? Video J5zhxd
avatar
i panjohur
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19172
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne krahet e saj
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/02/2012

default Re: Gjeniu matematicien..!? Video

prej Mon 14 Jan 2013 - 21:27
Kam pershtypjen se kjo eshte postuar njeher ketu?????


Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Gjeniu matematicien..!? Video

prej Mon 14 Jan 2013 - 21:34
o zot cfare krimi
te kete njeriu kaq njohuri per matematike dhe te poshterohet ne kete fare menyre

sdi si ta shpjegoj Gjeniu matematicien..!? Video 2585209286 Gjeniu matematicien..!? Video 2585209286 Gjeniu matematicien..!? Video 2585209286
Sponsored content

default Re: Gjeniu matematicien..!? Video

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi