Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Fillon gjykimi për Nazime Vishën, vrau “të dashurin” 8 muaj më parë Empty Fillon gjykimi për Nazime Vishën, vrau “të dashurin” 8 muaj më parë

Fri 15 Mar 2013 - 15:16
Fillon gjykimi për Nazime Vishën, vrau “të dashurin” 8 muaj më parë NazNazime Visha do të përballet me trupin gjykues për vrasjen e “të dashurit” të sa Fiqiri Muça 8-muaj më parë.
Mbi Nazime Vishën rëndon akuza e “Vrasjes me paramendim” dhe “Mbajtje pa leje të armëve luftarake”. Çështja do të gjykohet nga gjyqtari Gerd Hoxha.

Seanca e kundrejt 18-vjeçares do të mbahet pas 3 ditësh dhe do të gjykohet nga gjyqtari Gerd Hoxha.
Më datë 13 gusht të vitit të kaluar, Fiqiri Muça me mjetin e shtetasit Myrvet Bardhi është nisur nga qyteti i Durrësit pranë banesës së gjyshes së Nazime Vishës.
Sipas policisë, kjo e fundit ka pritur me të shtëna kallashi 45-vjeçarin, të cilin e akuzon se e ka përdhunuar dhe donte ta trafikonte.
Ngjarja mori përmasa të mëdha mediatike, ndërkohë që tronditi mbarë opinionin e vendit./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi