Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 70 vizitorë amerikanë vijnë në Sarandë me anije turistike

prej Fri 22 Mar 2013 - 2:35
70 vizitorë amerikanë vijnë në Sarandë me anije turistike ButrinDy anije turistike janë ankoruar në Portin e Sarandës nga Portet e Kotorrit, Mali i Zi dhe Korfuzit, Greqi, duke sjellë 70 vizitorë, shtetas amerikanë.

Sarandë - 70 vizitorë amerikanë kanë vizituar në ditët e fundit portin e Sarandës. Një anije turistike i nisur nga Kotorri i Malit të Zi dhe një tjetër nga Korfuzi i Greqisë, kanë sjellë turistët të vizitojnë bukuritë e Butrintit të lashtë dhe të zonës bregdetare.

Të dhënat zyrtare nga policia kufitare tregojnë se "Athina", që mbërriti në port nga Korfuzi, është anija e katërt turistike që ka mbërritur gjatë muajit mars në qytetin e Sarandës.

/Shekulli Online/ Përgatiti: E.L/


70 vizitorë amerikanë vijnë në Sarandë me anije turistike Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi