Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur Empty Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur

Tue 26 Mar 2013 - 13:55
Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur 138Më në fund policia ka vënë në pranga “bashkëshortin e pashpirtë”. Shetetasi në fjala rrahu barabarisht gruan e tij duke e bërë atë që të shtrohej në Spitalin Ushtarak si rezultat i plagëve të marra.
Policia e Kurbinit bëri të ditur se prangosi Martin Çupin, në fshatin Skuraj të këtij rrethi, pasi ai ishte shpallur në kërkim. 34-vjeçari, baba i dy fëmijëve të mitur, banues në Lagjen Nr. 5 në Laç, akuzohet për dhunë në familje, pasi më 13 mars 2013 rrahu barbarisht bashkëshorten e tij, Etmonda Çupi, 32 vjeçe, duke i shkaktuar hematoma dhe plagë të rënda në trup. Bashkëshortja e tij ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore në Spitalin Ushtarak në Tiranë.
Pas arrestimit, Çupi është shprehur i penduar për dhunën e ushtruar ndaj bashkëshortes së tij, duke pohuar se kishte qenë i dehur dhe se nuk mbante mend se çfarë kishte ndodhur.

Sipas deklaratës së dhënë në Polici, ai kishte konsumuar alkool pas akuzave që i kishte bërë xhaxhai i së shoqes për vjedhjen e një dhie.
Në shkurt të vitit të kaluar ai është dënuar për të njëjtën akuzë nga Gjykata e Kurbinit me 100 mijë lekë.
Nga ana e bashkëshortes pra e Edmonës ka ardhur një deklaratë se ajo nuk do ta falte në asnjë mënyrë më të shoqin. Konkretish ajo u shpreh për mediat: “Isha në shtëpi me dy djemtë dhe vjehrrën. Martini erdhi në shtëpi rreth orës 18:00.
Ishte i pirë dhe nisi të më qëllonte në sy të fëmijëve dhe nënës së tij.
Më dhunoi gjatë të gjithë natës. Nuk është hera e parë që më rreh. E gjitha kjo ka ndodhur për shkak të pijes dhe stresit që ka nga papunësia.
Më ka shkulur flokët dhe gjatë gjithë natës më qëllonte me shkelma dhe grushte”./alb-observer.com/
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur Empty Re: Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur

Tue 26 Mar 2013 - 13:56
Bobo mjere femrat qe lindin ne Shqiperi!!!
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur Empty Re: Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur

Tue 26 Mar 2013 - 14:01
Zakoni do shume kohe qe te zhduket, keshtu kane pare prinderit e tyre dhe keshtu veprojne..
Sponsored content

Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur Empty Re: Arrestohet bashkëshorti “i pashpirtë”: Kërkoj falje isha i dehur

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi