Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë”

prej Thu 28 Mar 2013 - 13:13
E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë” Trupi1-300x169Një fëmijë vetëm katër vjec, ka qëndruar në shtëpi vetëm me nënën e tij të vdekur për plot katër ditë. Ngjarja e dhimbshme ka ndodhur në Neë Jersey ku 38 vjecarja Kiana Ëorkman ka ndërruar jetë për arsye familjare. Askush nuk u kujtua për të dhe fëmijën e saj të vogël derisa fqinjët shkuan atje pasi filloi të vinte era e keqe. Ata e gjetën fëmijën praën të jëmës duke u përpjekur që ta “zgjonte” dhe ishte edhe ai në gjendje të vështirë pasi ishte i paushqyer.
Ai është dërguar me urgjencë në spital dhe tashmë praën tij gjenden të afërmit e tij. Ndërkohë policia po bën autopsinë e gruas edhe pse paraprakisht dyshohet se ajo mund të ketë vdekur nga shkaqe natyrale./alb-observer.com/


E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë” Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Ariol11
Ariol11
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 2251
<b>Hobi</b> Hobi : Sporti
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Lushnje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/10/2012

default Re: E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë”

prej Thu 28 Mar 2013 - 13:50
E dhimbshme vertet


. . Kur nje Dashuri mbaron Nje nga te Dy vuan' , Nqs nuk vuan asnje , Nuk ka filluar kurre , Nese vuajn te dy nuk ka Mbaruar...
E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë” 357poci
Valbona
Valbona
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 10075
<b>Hobi</b> Hobi : muzika, piktura, poezia.........
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne mes tingujve .....
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 08/07/2012

default Re: E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë”

prej Thu 28 Mar 2013 - 13:56
O Zot ! E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë” 529404


Arti nuk mësohet, se në art nuk ka mësues.
Fantazia e artistit është realitet më i bukur se realiteti i rëndomtë.
Te puthësh në errësirë, të flesh në diell,të hash në qetësi,ja tri budallallëqe.

Life is to short so....KISS slowly,LAUGH insanely,LOVE truly and FORGIVE quickly...
Love doesn't need to be perfect...It just need to be true...
Happiness is a journey...not a destination....
I love it when you hug me ...It's the best feeling in the world..
Hearts will never be practical until they are made unbreakable...
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 39
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

default Re: E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë”

prej Fri 29 Mar 2013 - 1:50
Katastrofe :sad26:


I AM QUEEN OF MY KINGDOM!
E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë” Bar_glitter_crown_bar
Sponsored content

default Re: E dhimbshme, fëmija i mitur katër ditë vetëm me nënën e vdekur, përpiqet ta “zgjojë”

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi