Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë Empty E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë

Tue 18 Jun 2013 - 21:21
E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë Dhendri5-300x278
41-vjeçari Chris Clark dhe 30-vjeçarja Charlotte po planifikonin dasmën perfekte për të kurorëzuar dashurinë e tyre disavjecare por papritmas, Clark u ndie keq dhe i shoqëruar në spital, ai u përball me një lajm rrënqethës. Ai vuante prej një kanceri të pashërueshëm në pankreas, i cili ishte përhapur në organet e afërta.
Me tumor të tillë të përparuar, mjekët i bënë të qartë që nuk mund të bënin më asgjë për ta shëruar dhe se në rastin më të mirë, i mbeten vetëm gjashtë muaj jetë për të jetuar. Megjithatë cifti britanik nuk u dorëzua. Ata përshpejtuan planet e tyre disa-mujore për një dasmë perfekte në dhjetë ditë.
Përpara altarit ata I premtuan njëri tjetrit besnikëri deri sa vdekja t’i ndante”, edhe pse ajo ishte shumë pranë për 41 vjecarin. Dhe dreka madhështore dhe muaji i mjaltit, për 30-vjeçaren ishte një element më shumë për të realizuar përjetësinë./alb-observer.com/
E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë Dhendri

E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë Dhendri2
E dhimbshme: Një martesë kundër vdekjes kur ai kishte vetëm 6 muaj jetë Dhendri4
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi