Shko poshtë
avatar
Miikaaa
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 30
<b>Postime</b> Postime : 3712
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2013

default Hitleri me pantallona të shkurtra

prej Sat 13 Apr 2013 - 12:15
Hitleri me pantallona të shkurtra Hitleri%202

Kush nuk e di që Hitleri kujdesej për pamjen e tij të jashtme. Ai ishte i vetëdijshëm se në publik, në fjalimet e tij duhet të paraqitej sa më i kuruar në veshje. Po kjo nuk do të thotë se prej tij nuk mund të ekzistojnë edhe 'gjurmë' të padëshiruar nga vetë ai. Dy fotografitë janë bërë në vitin 1924, por u ndalua publikimi i tyre nga vetë Hitleri. Shkak janë bërë pantallonat e shkurtra. Ai e dinte se këto pamje do t’ia dëmtonin imazhin e tij në publik, dhe t’ia ulnin autoritetin dhe seriozitetin.

/Shekulli Online/Përgatiti: E.Sh/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi