Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?!

prej Sat 13 Apr 2013 - 15:50
E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O1-300x199Disa foto te jetës private shfaqin kreun e shtetit amerikan si kurrë më parë.
Në këto foto Barack Obama paraqitet si një njeri që e do shumë artin, trashëgiminë edhe jetën e thjeshtë të një njeriu të zakonshëm.
Gjithashtu, imazhet tregojnë edhe momente private mes liderësh gjatë udhëtimit; një prej tyre zbulon një bisedë private me presidentin Mahmoud Abbas të Autoritetit Palestinez gjatë vizitës në Kishën e Lindjes së Krishtit në Betlehem.

Gjatë vizitës 4-ditore, Obama bëri udhëtimin e tij të parë si president në Izrael, duke u ndalur fillimisht në Tel Aviv para se të shkonte në Bregun Perëndimor dhe Jordani./alb-observer.com
E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O2-300x199E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O3-199x300E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O4-300x198E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O5-300x199E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! O6-200x300


E keni parë ndonjëherë Obamën kështu?! Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi