Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Letra e pazakontë e ndarjes, për tre ditë 1.5 milionë klikime, do befasoheni nga hakmarrja e tradhti Empty Letra e pazakontë e ndarjes, për tre ditë 1.5 milionë klikime, do befasoheni nga hakmarrja e tradhti

Tue 4 Jun 2013 - 23:57
Letra e pazakontë e ndarjes, për tre ditë 1.5 milionë klikime, do befasoheni nga hakmarrja e tradhti Letra-300x225Sigurisht që tradhtia është gjëja më e hidhur në botë për çdo qenie njerëzore, por ka tradhti e tradhti, si dhe hakmarrje e hakmarrje!
Edhe çifti në fjalë, ku vajza pasi mësoi se i dashurori e tradhtonte nuk e imagjinoni se ç’i punoi!!!
RAshtu siç e kishte njohur dhe e kishte dashurua duke bërë shumë gjëra bashkë, po ashtu e shkatërroi duka i shpërndarë gjithçka si në fillim!
Lexojeni se ç’shkruan ajo në letrën e saj të cilën e publikoi në internet dhe siç ishte e imagjinueshme brenda pak orëve arriti klikime marramendje duke kaluar milionin!
Ja se çfarë ajo shkruante në këtë super letër:

“Përshëndetje i dashur!
E gjen dot se kush e ka lënë “Facebook”-un hapur dhe kush ka marrë një mesazh nga Kelsi? Po! Ti! Por mos u shqetëso, nuk kam thyer asgjë.
Në fakt, u tregova kaq e mirë sa t’i paketova të gjitha gjërat. Madje shpika edhe nje lojë të lezetshme, duke ditur se ty të pëlqen shumë të gjesh gjëra (edhe vajza të tjera)! Ja dhe vendet ku mund t’i gjesh:
Veshjet i ke te vendi ku u takuam për herë të parë.
Video lojërat janë te vendi ku dhamë puthjen e parë.
Laptopi yt është atje ku blemë video lojën e parë së bashku.
Televizori yt është atje ku bëmë për herë të parë dashuri bashkë.
Pjesa tjetër e gjërave të tua, përfshirë edhe fotot që kemi bërë bashkë në këto dy vjet janë TE SHTËPIA E KELSIT!
Argëtohu! Ah, mos harro! Nuk kam thyer apo dëmtuar asgjë, por nuk mbaj përgjegjësi nëse e ka bërë dikush tjetër. Gjueti të mbarë!”./alb-observer.com/
Lulebora
Lulebora
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 42
<b>Postime</b> Postime : 6746
<b>Hobi</b> Hobi : Mendjen ne mendje e Zemren ne zemer!
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : IN THE LAND OF EAGLES...
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 17/12/2012

Letra e pazakontë e ndarjes, për tre ditë 1.5 milionë klikime, do befasoheni nga hakmarrja e tradhti Empty Re: Letra e pazakontë e ndarjes, për tre ditë 1.5 milionë klikime, do befasoheni nga hakmarrja e tradhti

Wed 5 Jun 2013 - 4:34
Ksaj i them une "Hakmarrje" me mend Very Happy As nuk demtoi shendetin e saj por dhe atij i dha te shijonte nga ilaci qe vete ai kishte pergatit grrrr grrrr grrrr
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi