Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Aktorja amerikane e kërkonte prej 26 vjetësh vrasësin e babait, arrin ta gjejë falë rrjeteve sociale Empty Aktorja amerikane e kërkonte prej 26 vjetësh vrasësin e babait, arrin ta gjejë falë rrjeteve sociale

Thu 13 Jun 2013 - 13:09
Message reputation : 100% (1 vote)
Aktorja amerikane e kërkonte prej 26 vjetësh vrasësin e babait, arrin ta gjejë falë rrjeteve sociale Aktorja-300x300Aktorja e Joselyn Martinez,protagonist e serialit “Wives in the Heights” ka arritur që falë këmbënguljes së saj të zbulojë vrasësin e babait të saj pas 26 vjetësh. Ai në 1986 e qëlloi për vdekje të j babanë e saj ndërsa ishte duke punuar në restorant dhe ishte zhdukur pa lënë gjurmë duke bërë që gjithë këto vite Martinez të jetonte me brengë në zemër që vrasësi i babait të saj ishte diku,akoma i lirë ndërsa i ati nuk ishte më në këtë botë..
Aktorja me origjinë domenikane ka gjetur të dhëna mbi vrasësin falë një rrjeti social dhe zbuloi se ai jetonte në Florida, kishte një firmë private dhe se nuk kishtë ndërruar as emrin,por më e rëndësishmja,tiparet nuk kishin ndryshuar me kohën. Më pas ajo ka lajmëruar polcinë që e ka arrestuar vrasësin, Justo Santos.
“Është një diamante i vërtetë. Ka bërë një punë të madhe. Praktikisht e ka zgjidhur vetë çështjen”, ka deklaruar polcia. Edhe e jëma është shprehur për mediat se ndihet krenare për të bijën.

“Gjithnjë e kam ditur se herët e vonë ajo do e gjente. Dhe ia doli mbanë”,tha ajo./alb-observer.com/
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi