Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Ana e mirë e protestës në Turqi: bashkëpunim, dashuri dhe unitet!(FOTO GALERI)

prej Fri 14 Jun 2013 - 10:55
Protestat të cila po zgjasin për dy javë në Taksim të Stambollit, përveç dhunës së ushtruar të ndërsjellët, ka treguar edhe unitetin dhe mirësinë e njerëzve për arritjen e qëllimit.
Protestuesit u bashkuan pa marrë parasysh vitet, religjionin, përkatësinë politike, ndërsa u bashkuan edhe tifozët e klubeve rivale futbollistike.


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!
Calypso
Calypso
Princeshe Forumi
Princeshe Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 36630
<b>Hobi</b> Hobi : shkrimi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne hapat e jetes
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/05/2011

default Re: Ana e mirë e protestës në Turqi: bashkëpunim, dashuri dhe unitet!(FOTO GALERI)

prej Sat 15 Jun 2013 - 17:26
tema kalon tek Albumi fotografik i pergjitheshem


*Gabojme gjithmone . Gabojme nga inati . Gabojme per te mesuar . Mesojme qe te mos perserisim kurre disa gabi me!!!
*E αdmiroj zemren time,shume here eshte plαgosur ngα dαshuria dhe miqesiα,por prαpe kα forcen te rrαhe fort!!!
*Ajo qe te tjert menojne per ty, nuk te perket!!!
*Mos krahaso jeten tane me te tjerve, sepse nuk e ke iden se si asht udhetimi tyne!!!
*Buzeqesh, sepse nuk i ke te tana hallet e botes mbi veten tane!!!

Ana e mirë e protestës në Turqi: bashkëpunim, dashuri dhe unitet!(FOTO GALERI) N
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi