Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Tenton të vrasë me thikë të riun, arrestohet autori në Tiranë

prej Mon 20 Dec 2010 - 14:06
TIRANE – Lajmifundit – Një person u arrestua sot nga policia me akuzën e tentativës së vrasjes në kryeqytet.
Policia tha se
i arrestuari është Mishel Prela i cili akuzohet se në gusht ka goditur me thikë pas një grindje për motive të dobëta 23 vjeçarin Ervin Kapja.Ngjarja ka ndodhur pas një konflikti të momentit mes të plagosurit dhe autorit të plagosjes me thikë.


Tenton të vrasë me thikë të riun, arrestohet autori në Tiranë Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi