Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
avatar
Legjenda
Anetar i perjashtuar
Anetar i perjashtuar
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 36
<b>Postime</b> Postime : 5560
<b>Hobi</b> Hobi : FUTBOLL
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : ne vendi e dashur quhet tetova
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/02/2012

default Zgjedhjet Parlamentare 2013

prej Tue 18 Jun 2013 - 18:51
First topic message reminder :

Procesi Zgjedhor 2013


Ti Shqipëri më jep nder,më jep emrin shqipëtar - Naim Frashëri Respekto te tjeret, ashtu si deshiron te jesh i respektuar!

Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Parlamenti i ri i Shqipërisë sa femra deputete do të ketë?

prej Wed 26 Jun 2013 - 23:24
Zgjedhjet Parlamentare 2013 - Faqe 2 Thumb_250x150
Një nga kërkesat më të mëdha që inspiroi BE-ja para fushatës zgjedhore ishte pjesëmarrja sa më e madhe e femrave në parlamentin e ri të Shqipërisë në të gjitha forcat politike!

Në përfundim të procesit të numërimit të votave është krijuar një pasqyrë e qartë e deputetëve që pritet të ulen në Parlament. Në diskutim mbetet një mandat në Tiranë pasi në kutitë që mbeten për numërim FRD aspiron të marrë të paktën një mandat.

Kështu numri i deputete femra të cilat kanë fituar mandatin e deputetes në këto zgjedhje deri në këto momente është 24. Për këtë alb-observer.com ju sjell listën e deputeteve të cilat do të ulen në parlamentin e ardhshëm të Shqipërisë, ku çdo forcë politike ku çdo forcë do të përfaqësohet si më poshtë:

Partia Socialiste:

Vasilika Llambi Hysi

Lindita Llesh Nikolla

Milena Fatos Harito

Mimi Pjetër Kodheli

Ermonela Koço Valikaj

Mimoza Qazim Hafizi

Klodiana Fatmir Spahiu

Evis Kolë Kushi

Olta Anxhelo Xhaçka

Eglantina Muharrem Gjermeni

Majlinda Daut Bufi

Valentina Abedin Leskaj

Luiza Mihal Xhuvani

Arta Dade

Partia Demokratike:

Jozefina Filip Topall.

Majlinda Enver Bregu

Jorida Hasan Tabaku

Albina Preng Deda

Voltana Vehbi Ademi

Albana Sadik Vokshi

Eleina Theodhoraq Qirici

Mesila Fatmir Doda

LSI:

Klajda Theothoraq Gjosha

Monika Kryemadhi


Zgjedhjet Parlamentare 2013 - Faqe 2 Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Zgjedhjet Parlamentare 2013

prej Wed 26 Jun 2013 - 23:48
Humbi Sala a:Merzitur:


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Sponsored content

default Re: Zgjedhjet Parlamentare 2013

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi