Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh

Mon 5 Aug 2013 - 12:23

Ështe verë! Të gjithë ne duan gjëra të bukura dhe praktike.


Në vazhdim ju propozojmë disa ide se si ta lidhni shaminë tuaj në plazh dhe çdo ditë të dukeni ndryshe dhe kuptohet shumë bukur.
Janë mënyra shumë praktike, të lehta, të thjeshta, të cilat me pak mund dhe ushtim do t’i mësoni lehtë.

Është mirë që disa ditë para se të niseni për pushime të ushtoheni se si të lidhni shaminë tuaj të preferuar dhe në plazh do të jeni shumë trendi.
bota-shqip


Ide Si Ta Lidhni Shaminë Në Plazh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi