Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Shqiptarja Myla Sinanaj bën video sexy: Do bëhem si Kim Kardashian Empty Shqiptarja Myla Sinanaj bën video sexy: Do bëhem si Kim Kardashian

Mon 12 Aug 2013 - 21:48
Shqiptarja Myla Sinanaj bën video sexy: Do bëhem si Kim Kardashian 71603SHBA-Bën bujë me një video seksi në SHBA, shqiptarja Myla Sinanaj, e njohur ndryshe edhe si Kim Kardashian numër 2. Kjo për faktin se Myla Sinanaj me origjinë shqiptare ka dalë për një kohë me ish-burrin e Kim Kardashian basketbollistin, Chris Humphries.

Sinanaj pak ditë më parë kishte thënë se ajo do ta bënte vetë një video duke kryer seks me një mashkull sepse dëshiron të bëhet e famshme si Kim dhe e ka mbajtur premtimit. Vide është realizuar dhe sajti i njohur TMZ ka shkëputur një set fotosh që tregojnë po aq sa video.
Në SHBA sot janë publikuar fotot e para të videos së saj ndërsa vet Sinanaj ka thënë se dëshiron të fitojë milionat me këtë video.

“Ndoshta nuk e pëlqej Kimin, mirëpo ajo është e mençur dhe seksi dhe unë i ngjaj shumë asaj kështu që përse të mos e bëj edhe unë një video që të fitoj milionat dhe të kem një reality show timin”, ka thënë Sinanaj.

Madje duke realizuar videon në dhomën e saj të gjumit, Myla kishte vënë për frymëzim në tv videon intime seksi të Kim me një prej ish-të dashurve të saj.
(d.b/BalkanWeb)

Lidhje te tjera FOTO: Shqiptarja Myla Sinanaj si Kim Kardashian, bën vetë një video sexy lajme.shqiperia
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi