Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit !

prej Sun 18 Aug 2013 - 16:12
Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit ! Nji_gjest_human_nga_muslimanet
Muslimanet egjiptiane formojne kordone njerezore prane kishave te te krishtereve ne Egjipt, ne menyre qe ti mbrojne ato.

Pas masakrave te ushtrise egjiptiane ne diten e djeshme, njerez te papergjegjshem, injorante, pse jo edhe te paguar ne menyre qe te zhvendosnin vemendjen e publikut, i vune flaken disa kishave te krishtere.

Djegja e objekteve te kultit te feve te tjera eshte e ndaluar ne Islam, e ata qe strehohen ne brendesi te tyre jane te mbrojtur me ligj, edhe ne rast lufte.

Ky eshte Islami i vertete, por shume pak marin mesim, se njerezit njohin Islamin e paraqitur nga media, e jo Islamin e vertete.


http://www.yllpress.com/79394/nji-gjest-human-nga-muslimanet-e-egjiptit-.html#.Ug5zrRDmBJY.facebook


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit ! J5zhxd
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 35
<b>Postime</b> Postime : 21427
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit !

prej Fri 23 Aug 2013 - 6:57
Nje gjest "talles" nga muslimanet!!!

Nga njera ane nuk e duan Nene Terezen dhe Gjergj Kastriotin, nga ana tjeter mbrokan kishat!!!

Pse s'e thoni hapur qe kerkoni t'i mbyllni kishat ne Egjipt, por luani teater?!


Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit ! 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit !

prej Sat 24 Aug 2013 - 15:54
Luan_Valikardi shkruajti:Nje gjest "talles" nga muslimanet!!!

Nga njera ane nuk e duan Nene Terezen dhe Gjergj Kastriotin, nga ana tjeter mbrokan kishat!!!

Pse s'e thoni hapur qe kerkoni t'i mbyllni kishat ne Egjipt, por luani teater?!
"grrrr grrrr Koment fantastik"


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit ! J5zhxd
Sponsored content

default Re: Nji gjest human nga Muslimanet e Egjiptit !

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi