Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Granit Xhaka tatuazh për familjen e tij Empty Granit Xhaka tatuazh për familjen e tij

Sun 25 Aug 2013 - 23:24
“Gjëja e parë që unë kam gjetur në jetë, gjëja e fundit që unë do t’i shtrij duart e mija, gjëja më e çmuar që kam në jetë, është dhe do të mbetët vetëm familja ime”. Kjo është tatuazha e Granti Xhakës e shënuar në dorën e tij e përcjell nga katër letra, në të cilat janë shkronjat e para të anëtarëve të familjes së tij.Ky shkrim i Granit Xhakës në dorën e tij nuk është pritur aspak mirë nga tifozët zviceran. Ata e konsiderojnë Xhakës si një djalë që e dëshiron vetëm kombin e tij dhe se nuk jep gjithçka për Zvicrën.

“Xhaka ka refuzuar ta këndojë himnin zviceran, derisa në gojë gjithmonë e mbanë atë të kombit të tij. Neve na duhet futbollistë që e duan me zemër Zvicrën”, kështu ishte njëri nga komentet e shumta që është bërë në shkrimin e postuar nga Blick.

Granit Xhaka është futbollisti që vazhdimisht i rrinë afër vendlindjes, dhe çdo ftesë të ardhur nga Kosova i është përgjigjur pozitivisht. Ai, është kritikuar edhe në përballjen që Zvicra luajti kundër Shqipërisë, kinse nuk ka dashur të shënojë gol.almakos
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi