Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Empty Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra

Sun 29 Sep 2013 - 10:57
 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Q
Lajmi ka bere xhiro nëpër botë dhe  trondit!
Kinezet vrasin, gatuajne dhe bejne  supë bebe te vogla dhe i hane per te pasur performancë më të mirë në seks!
Të paktën kete mbështet publikimi i Seul Times, edhe pse disa thone se kjo është informatë dhe foto te pavërteta .
Sipas dashamirseve te kesaj kuzhine TRONDITESE , foshnjat kanë vdekur tashmë dhe cmimi shkon në 70 dollare! Shihni në Athinë Magazine IKONAT E ASHPRA!
 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Q

 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Q

 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Q

 Në Kinë hanë supë ... FOSHNJE për performancë më të mirë në SEX! Kujdes ikona te ashpra Q
to-ksylo.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi