Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj Empty Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj

Sun 29 Sep 2013 - 23:38
Ajo i ka shkruar në gjuhën e huaj që Berisha kupton dhe flet më mirë. Ky është dedikimi i Dasarës për gjyshin e saj. Vajza e Argita Malltezit ka shkruar një postim në faqen e saj në Facebook në frëngjisht, ku thekson se, dëshiron të bëhet si ish-Kryeministri“Po ndjek gjyshin tim në TV. Guximi i tij më frymëzon! Sharmi i tij, principet e tij, energjia, dhe gjithçka që ai ka më frymëzon që të bëhem si ai. Unë e di, se kurrë nuk mund të bëhem si ai”, shkrua Dasara duke renditur faktet se përse nuk mund të ketë një të dytë si Berisha.
Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj 1170
“Kombinimi i tij gjenetik është unik. Ai kurrë nuk e humb shpresën, ai kurrë nuk dorëzohet dhe kur nuk refuzon që të shoh anën e mirë tek të tjerët, edhe pas zhgënjimeve të mëdha. Në fakt gjithçka që ai sheh tek të tjerët është ana e tyre e mirë.”

“Nuk më besohet, jam e bekuar që kam këtë familje dhe në veçanti këtë person, çfarë do që të ndodhë do të shoh anën e mirë të njerëzve dhe gjerave...

Dhe nëse do t’i kërkojë dikujt tjetër të më mbështeste, askush nuk mund ta bëjë më mirë se gjyshi im. Falënderoj Zotin për të gjithë bekimin dhe për familjen time.”shekulli.
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj Empty Re: Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj

Mon 30 Sep 2013 - 17:08
e mi mbes
ska te dyte si gjushi jot
per kriminel e me te poshter se gjushi jot sali as ska per te ardhur ndonjeher ne kete vend
qaja hallin gjyshit se burgu e pret
Per gjithe te keqijat qe i ka shkaktuar KOMBIT SHQIPTARE
neon
neon
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
 <b>Mosha</b> Mosha : 110
<b>Postime</b> Postime : 417
<b>Hobi</b> Hobi : Te ze peshk me fill spanje
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 21/08/2013

Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj Empty Re: Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj

Mon 30 Sep 2013 - 20:41
Edhe gjyshi ime eshte hero.. Very Happy
Sponsored content

Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj Empty Re: Mbesa e Berishës poston dedikim prekës për gjyshin e saj

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi