Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Nëna e varros foshnjën e sapolindur, policia e gjen të gjallë (VIDEO +18)

prej Thu 10 Oct 2013 - 22:27
Nëna e varros foshnjën e sapolindur, policia e gjen të gjallë (VIDEO +18) VogelushiNjë ngjarje e rëndë ka ndodhur në Rusi ku një foshnjë e sapolindur është varrosur e gjallë nga nëna e saj. Mësohet se një grua ka telefonuar policinë sapo ka parë komshien e saj, duke e varrosur foshnjën e sapolindur në oborrin e shtëpisë. Menjëherë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe e ka gjetur pas 8 orësh foshnjën e gjallë.

Sipas dëshmisë së nënës së re, ajo kishte qenë në gjendje të dehur kur e kishte sjellë në jetë vajzën e saj. Nëna ka menduar se foshnja ka qenë e vdekur pasi kishte lindur para kohe, d.m.th në muajin shtatë.

Pasi policia ka marrë nënën e vogëlushes në pyetje, ajo i ka treguar vendin ku e kishte varrosur.

Menjëherë policët kanë nisur kërkimet, ku papritur dëgjuan të qarat e fëmijës. “Shpejt sillni ujë, është gjallë”, ka bërtitur një nga policët i tronditur.

Ata e nxorën me kujdes vogëlushen që atje dhe pasi e pastruan me ujë e mbështollën me disa rroba për të mos u ftohur. Vajza e vogël sot është mirë dhe gëzon shëndet të plotë. Ajo mban emrin Viktori (fitore). Kanë qenë policët ata që e kanë pagëzuar vogëlushen me këtë emër, pasi ajo mbijtoi e gjallë nga një peripeci kaq e madhe.

/Shekulli Online/ E.L/


Nëna e varros foshnjën e sapolindur, policia e gjen të gjallë (VIDEO +18) Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Nëna e varros foshnjën e sapolindur, policia e gjen të gjallë (VIDEO +18)

prej Fri 11 Oct 2013 - 22:33
zoti ka dashur te jeto ajo bebaMbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi