Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Krujë, nëna mbyt dhe varros foshnjen e saj

prej Thu 4 Sep 2014 - 14:11
Krujë, nëna mbyt dhe varros foshnjen e saj Policia-Kruje
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Borizanë të Krujës. Një nënë ka mbytur foshnjen e saj të porsalindur dhe më pas e ka varrosur në oborrin e banesës së saj.

Policia ka arrestuar 29-vjeçaren Eriona S. Foshnja e mbytur është e seksit mashkull dhe ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së mërkurës.

Policia po heton shkaqet e vrasjes.

/ Top Channel


Krujë, nëna mbyt dhe varros foshnjen e saj Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi