Share
Shko poshtë
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Wed 16 Oct 2013 - 16:13


Një DIJETAR, i cili është edhe këshillues për probleme martesore, mbajti një megjlis.
Në një moment ai kërkoi nga të pranishmit që ti nxjerin telefonat e tyre dhe tu dërgojnë mesazh grave të tyre me tekstin:
"Të dua!"
Disa e dëgjuan dhe bën ashtu siç kërkoi ai.
Pas më pak se një minutë filluan telefonat të bëjnë zhurmë, ishin gratë e tyre..
Kishin qenë shumë të habitura...
Të tronditura, në gjithçka kishin menduar...
Njëra prej tyre i kishte thënë burrit të saj:
'Kjo është hera e parë që ma ke shpallur dashurin, dhe këto fjalë do të më mbajnë deri në fund të jetës sime!"
Tjetra kishte pyetur:' A je në spital?'
E treta e pyeti:' A mos ndoshta diçka, mos dhashtë Allahu, të ka ndodhur, më informo menjëherë!
Reagimi më interesant dhe qesharak ishte:
' Muhammed , a mos ta ka vjedhur dikush telefonin tënd'!?
Merzitur 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Wed 16 Oct 2013 - 20:47
Ha ha ha
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Thu 17 Oct 2013 - 16:10
Haha prap femra del e keqe ne kete mes edhe pse titulli I saj le per te deshirur ndaj gjinise se kundert , gati pervesha menget tju kapja pak per veshi Razz


Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Thu 17 Oct 2013 - 16:15
Po ky "Dijetari" kaq gdhe ishte nga trrute?!
Femres nuk i thuhet kurre "Te dua" nga telefoni, por nga ZEMRA...


Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? 6ds9w0
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Thu 17 Oct 2013 - 21:06
kkk kkk kkk 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Thu 17 Oct 2013 - 22:59
Dasa shkruajti:

Një DIJETAR, i cili është edhe këshillues për probleme martesore, mbajti një megjlis.
Në një moment ai kërkoi nga të pranishmit që ti nxjerin telefonat e tyre dhe tu dërgojnë mesazh grave të tyre me tekstin:
"Të dua!"
Disa e dëgjuan dhe bën ashtu siç kërkoi ai.
Pas më pak se një minutë filluan telefonat të bëjnë zhurmë, ishin gratë e tyre..
Kishin qenë shumë të habitura...
Të tronditura, në gjithçka kishin menduar...
Njëra prej tyre i kishte thënë burrit të saj:
'Kjo është hera e parë që ma ke shpallur dashurin, dhe këto fjalë do të më mbajnë deri në fund të jetës sime!"
Tjetra kishte pyetur:' A je në spital?'
E treta e pyeti:' A mos ndoshta diçka, mos dhashtë Allahu, të ka ndodhur, më informo menjëherë!
Reagimi më interesant dhe qesharak ishte:
' Muhammed , a mos ta ka vjedhur dikush telefonin tënd'!?
Merzitur 

Dasa shkruajti:kkk kkk kkk 

Postimet jashte teme te fshihen...


Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? 6ds9w0
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Sat 26 Oct 2013 - 13:34
Kush po tregon ore:roll: 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Sat 26 Oct 2013 - 13:56
Sdine nga tia nisin fillin se kane aq shume per te thene ndaj perkushtimit dhe dashurine qe u kane femrave te tyre Shqiptaret sa mbeten pa tekst shpesh si ne kete rast grrrr grrrr  e lumi ne per juve kkk  Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? 2178555173 


Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Sat 26 Oct 2013 - 15:37
AnGeLiC shkruajti:Sdine nga tia nisin fillin se kane aq shume per te thene ndaj perkushtimit dhe dashurine qe u kane femrave te tyre Shqiptaret sa mbeten pa tekst shpesh si ne kete rast grrrr grrrr  e lumi ne per juve kkk  Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? 2178555173 
Me thuaj mi kush spot donMerzitur 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Sat 26 Oct 2013 - 16:43
Dasa shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Sdine nga tia nisin fillin se kane aq shume per te thene ndaj perkushtimit dhe dashurine qe u kane femrave te tyre Shqiptaret sa mbeten pa tekst shpesh si ne kete rast grrrr grrrr  e lumi ne per juve kkk  Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? 2178555173 
Me thuaj mi kush spot donMerzitur 
Mua? Po a se shikon cfare ndjenje te madhe spo dine ta pershkruajne...Razz jepu nje mendim nje pershkrim te shkurt si mund ta bejne edhe me copy past e pranojme me rendesi qe kane marr mundin ta lexojne grrrr  Po ketu kemi te bejme me faktin se te tere i kemi beqare ndoshta edhe skane pervoje mo te gjoret kkk  grrrr 


Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja? Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Hotlani
Hotlani
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 1151
<b>Hobi</b> Hobi : lexim dhe shkrim i poezive
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Në hapsirën shqiptare
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/11/2012
http://www.engjujtshqiptare.com

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

prej Sat 26 Oct 2013 - 19:49
Aq sa e meritojnë!


FEMIJA RRITET DUKE FJETUR ,POR NESE NJI POPULL FLEN AI VDES. ISMAIL QEMALI
Sponsored content

default Re: Sa jeni të përkushtuar në dashurinë ndaj grave tuaja?

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi