Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Teksas, mamaja shpëton vajzën që torturohej prej 9 muajsh

prej Fri 8 Nov 2013 - 23:15
Teksas, mamaja shpëton vajzën që torturohej prej 9 muajsh Teksas%202Një mama, në Teksas, arriti të shpëtonte vajzën e saj nga një shtëpi ku mbahej e burgosur dhe e torturuar për nëntë muaj rresht.

Tre burra u arrestuan këtë javë për mbajtjen e gruas të burgosur dhe për torturimin që i bënin asaj prej nëntë muajsh, raporton "Mail Online".
Teksas, mamaja shpëton vajzën që torturohej prej 9 muajsh Teksas%201
Rusty Sherrill 57 vjeç, James Ruff 23 vjeç dhe Max Ruff 21 vjeç grabitën gruan, identiteti i së cilës nuk bëhet i ditur, në shtator të vitit 2011 dhe e mbajtën të mbyllur si dhe e torturuan deri në maj të vitit 2012.

Mamaja e viktimës, e shpëtoi të bijën nga shtëpia ku mbahej e mbyllur dhe e dërgoi atë në spital.

Gjendja e saj ishte shumë e rëndë. Gruaja e dhunuar qëndroi për një muaj rresht në gjendje kome në spital.
Teksas, mamaja shpëton vajzën që torturohej prej 9 muajsh Teksas%201
Mësohet se gruaja e dhunuar ka pasur një lidhje me burrin e quajtur Sherrill dhe menjëherë pas ndarjes me të, ajo është marrë peng nga tre personat e lartpërmendur.

/Shekulli Online/ E.B./


Teksas, mamaja shpëton vajzën që torturohej prej 9 muajsh Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi