Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default 4 kufoma, burri vret ish gruan, vajzën, veten dhe një mik

prej Thu 14 Nov 2013 - 13:30
Një tragjedi e rëndë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku një familje e tërë u shua në Phoenix, të Arizona, ku policia gjeti katër kufoma në një apartament.Nga hetimet e para, dyshohet se burri ka qëlluar ish gruan ndërsa po merrte disa gjëra të tij në shtëpi. Më tej ka qëlluar vajzën adoleshente dhe një mik të familjes, ndërsa më tej i dha fund jetës.Nga ana e policisë thuhet se burri rreth 50 vjeç, ishte pronari i shtëpisë dhe së bashku me ish-gruan duhet të paraqiteshin në gjykatë për seancën e ndarjes. Mësohet se gruaja kishte kërkuar urdhër mbrojtje për shkak të kërcënimeve nga i shoqi.Trupi i saj u gjet i djegur në oborr, ndërsa i vajzës brenda shtëpisë./a.y/noa.al/


4 kufoma, burri vret ish gruan, vajzën, veten dhe një mik Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi