Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
FALKO
FALKO
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 3576
<b>Hobi</b> Hobi : Makinat
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Tirane
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 09/10/2012
http://WwW.EngjujtShqiptare.com

default Një i burgosur suedez arratiset për të shkuar tek dentisti

prej Sat 30 Nov 2013 - 12:32
STOKHOLM - Një i burgosur është arratisur nga një burg suedez për të realizuar një kontroll dentar para se ti ridorëzohej forcave të policisë, ku më pas u përball me zgjatjen e dënimit me një ditë.

I burgosuri ishte arratisur në fillim të nëntorit nga burgu i Oestragaardit, në jugperëndim të Suedisë, dy ditë para datës së përfundimit të dënimit të tij me burg, sepse kishte dhimbje dhëmbësh dhe donte të bënte një kontroll tek dentisti i tij personal", njoftuan burimet zyrtare të burgut.

Me të mbaruar vizitën mjekësore tek dentisti ai u dorëzua tek forcat e policisë. I dënuari 51 vjeçar ishte ankuar për dhimbje dhëmbësh tek zyrtarët e burgut, katër ditë para arratisjes nga ndërtesa, e cila nuk ndodhej nën masa strikte sigurie.
BalkanWebNjë shpirt i pastër shkëlqen edhe nën rroba të leckosura

Një i burgosur suedez arratiset për të shkuar tek dentisti 1t7y1w
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi