Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Krujë, 18-vjeçari vret të atin: Nuk desha, ishte i dehur dhe po më rrihte Empty Krujë, 18-vjeçari vret të atin: Nuk desha, ishte i dehur dhe po më rrihte

Thu 5 Dec 2013 - 21:27
Krujë, 18-vjeçari vret të atin: Nuk desha, ishte i dehur dhe po më rrihte VrasjaNjë krim i rëndë brenda familjes ndodhi mbrëmjen e sotme në fshatin Tapiz të Krujës. Sipas informacioneve paraprake, një 18-vjeçar vrau babanë e tij me mjete të forta.

Policia mbërriti menjëherë në vendngjarje dhe sipas burimeve, ka arrestuar autorin e dyshuar, Ardit Krashin 18 vjeç. Sipas policisë, ngjarja ka ndodhur për shkak të një konflikti mes djalit dhe babait.

Sipas burimeve brenda policisë, Ardit Krashi i tha forcave blu se nuk kishte për qëllim që ta vriste babanë. Ai tha se babai kishte ardhur i dehur në shtëpi dhe nisi ta rrihte.

Për këtë arsye, ai kërkoi të vetëmbrohej duke e goditur me sende të forta në kokë. Ai tregoi se e kishte lidhur nga këmbët dhe më pas e kishte nxjerrë jashtë oborrit të shtëpisë.

Ai tregoi se babai pinte vazhdimisht dhe ishte i papunë.

vijon... shekulli
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

Krujë, 18-vjeçari vret të atin: Nuk desha, ishte i dehur dhe po më rrihte Empty Re: Krujë, 18-vjeçari vret të atin: Nuk desha, ishte i dehur dhe po më rrihte

Thu 5 Dec 2013 - 22:37
per qydi esht per gjdo dit lexojm ne forum per vrasje dhunime rrahje dhe dihet aktoret jan shiptarte mendimi im esht te hapim tema tjera te gezimit si shiptart ka arrit ne ekonomi ne sport ne kultur ne boten e filmit dhe tjera
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi