Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Kruje, vret vellain per pronen

prej Fri 12 Sep 2014 - 20:46
Kruje, vret vellain per pronen  Durresi-plagosjaRreth orës 08.25, në fshatin Bushnesh, komuna Thumanë (Krujë), në rrugën në afërsi të dy bizneseve të tyre (lokal dhe servis) që gjenden rreth 100 metra larg njëri-tjetrit, shtetasi Petrit (Leonard) Marku, 45 vjeç, lindur ne Pukë dhe banues në Bushnesh, dyshohet të ketë vrarë me armë zjarri vëllain e tij, Pal Marku, 52 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se ngjarja ka ndodhur për motive pronësie.

Ndërkohë, autori i dyshuar i kësaj ngjarjeje u vetëdorëzua në Policinë e Laçit së bashku me një pistoletë model 54.


/ Top Channel


Kruje, vret vellain per pronen  Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi