Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Empty Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital

Sun 22 Dec 2013 - 12:50
Dashuria e tyre e madhe bëri që ata të zhvillojnë ceremoninë martesore në spital, pasi dhëndri vuan nga një sëmundje e rëndë dhe shumë pak ditë jetë i kanë mbetur. Historia bën fjalë për një çift të rinjsh Cola Glenny 22 vjeç dhe burri i saj Felix Glenny 23 vjeç. Felix vuan nga kanceri në zorrë dhe mjekët nuk i kanë dhënë shpresë, kjo ishte edhe arsyeja që ata vendosën të ftonin miqtë e tyre në spital në ditën e kurorëzimit.

Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola1Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola2
Cola tregon se, Felix u shtrua në spital më 11 nëntor dhe mjekët e diagnostikuan me një tumor të madh, i cili gjendej në zorrë. Fillimisht mjekët i dhanë shpresë të riut, por pas një analize më të hollësishme ata e kuptuan që kanceri ishte përhapur në të gjithë trupin e Felix. Mjekët thanë se atij i kanë mbetur edhe pak javë jetë.

Pasi morën vesh lajmin e trishtueshëm Felix dhe Cola vendosën të martohen sa më shpejt të jetë e mundur dhe ata ftuan të gjithë miqtë dhe familjet e tyre në ceremoninë e zhvilluar në spital ditën e djeshme. Në ceremoninë e martesës kanë qenë edhe dy fëmijët e tyre. Edhe pse atyre i ka mbetur shumë pak kohë për të jetuar bashkë, ata ndjehen të lumtur me njëri-tjetrin dhe shprehen se dita e martesës së tyre, ka qenë dita më e lumtur e jetës së tyre.

/Daly Mail/Shekulli Online/ E.L./
Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola3Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola4Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola5Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Cola7
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Empty Re: Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital

Sun 22 Dec 2013 - 23:18
Sa e dhimshme  :sad26: 
avatar
Luna
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 11704
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Iη sυηsεт
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 14/10/2010

Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Empty Re: Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital

Mon 23 Dec 2013 - 16:56
Gjynah :'( ,ne lule te rinis e paska kap semundja,te pakten paska arrite ta kurorzojn dashurin e tyre me martese!
Sponsored content

Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital  Empty Re: Ai ka edhe pak ditë jetë, martohen në spital

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi