Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve Empty Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve

Wed 5 Feb 2014 - 22:20
Në një hulumtim të kryer nga Marie Balfor nga Britania ka treguar se çka preferojnë femrat dhe meshkujt për partner të tyre.Përderisa shumica e grave pëlqejnë që ta kenë burrin e tyre mjekë, burrat më shumë pëlqejnë avokatet dhe gazetaret.Sipas hulumtimit meshkujt mendojnë se avokatet dhe gazetaret janë me stil dhe sexy sepse ato janë intelegjente dhe reagojnë shumë shpejt në nevojat e një mashkulli.Kurse femrat më shumë vlersojnë mjekun i cili profesion ekspozon më shumë dashuri dhe autoritet.Të anketuarit kanë qenë nga mosha 18-30 vjet kurse për të parën herë femrat nuk kanë shprehur dëshir për bankier dhe njerz të pasur duke vlersuar më shumë punët më kreative të një mashkulli./Albtime
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve Empty Re: Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve

Wed 5 Feb 2014 - 23:04
Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve 2585209286 Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve 2585209286 ngelem beqare ne te shkretet , sna merr njeri ??????????
Durrsaku
Durrsaku
V.I.P Forumi
V.I.P  Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 47
<b>Postime</b> Postime : 12667
<b>Hobi</b> Hobi : bisedat e sinqerta
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 04/12/2011

Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve Empty Re: Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve

Wed 5 Feb 2014 - 23:34
Tironci shkruajti:Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve 2585209286 Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve 2585209286 ngelem beqare ne te shkretet , sna merr njeri  ??????????
pse mer ca zanati ke ti?
Sponsored content

Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve Empty Re: Femrat pëlqejn mjekët,avokatet e gazetaret të prefruarat e meshkujve

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi