Share
Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 19 Mar 2014 - 20:36
Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 19 Mar 2014 - 22:30
Message reputation : 67% (3 votes)
Pallosh!

Krenar sepse mesuan c'ka mesuan Afganet! grrrr  grrrr  grrrr  grrrr 

Martoje 8 vjec tashme tet bij injorant,sepse e miratoi parlamenti at ligj atje! Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Thu 20 Mar 2014 - 21:35
Message reputation : 0% (1 vote)
Albo shkruajti:Pallosh!

Krenar sepse mesuan c'ka mesuan Afganet! grrrr  grrrr  grrrr  grrrr 

Martoje 8 vjec tashme tet bij injorant,sepse e miratoi parlamenti at ligj atje! Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
OO sa me vjen keq per ty albo.. me keto fjal edin sa  te verfur e tregon veten.. o imjer vec Injornecen tende je ka po e tregon.. se di pse  po Gjykon keshtu .. pse elidh islamin me Afganit .. po ti as qe din gje per kete fee o ingrat..
Zoti te dhasht mend..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Thu 20 Mar 2014 - 23:46
Message reputation : 0% (1 vote)
Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Fri 21 Mar 2014 - 0:14
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127a810
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.

“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.
Ja ket ftyre ka injoranca..!
I bojn femijet mongolez!
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Fri 21 Mar 2014 - 18:02
Message reputation : 0% (1 vote)
Alex shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127a810
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.

“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.
Ja ket ftyre ka injoranca..!
I bojn femijet mongolez!
Po a Sipas jush qe keni kaq kapacite (injoranca ) jone  qe i edukojm femijt tan me nji edukat fetare qenkemi injoranat ..
- E ju te "moderuarit" qe po i edukoni te behen Homoseksualci dhe pedofila jemi te mencur  pffffffffff edhe kete e ndegjova..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:41
Princo shkruajti:
Alex shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127a810
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.

“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.
Ja ket ftyre ka injoranca..!
I bojn femijet mongolez!
Po a Sipas jush qe keni kaq kapacite (injoranca ) jone  qe i edukojm femijt tan me nji edukat fetare qenkemi injoranat ..
- E ju te "moderuarit" qe po i edukoni te behen Homoseksualci dhe pedofila jemi te mencur  pffffffffff edhe kete e ndegjova..
Ne i edukojme te behen njerez normal dhe te denje per shoqerine dhe jo si ju qe i beni kamikaze!
Dhe sa per homoseksualet ata na i sollet ju se je e keni pas qejf qe ne lashtesi ate pas b****
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 2:51
Message reputation : 100% (1 vote)
Albo shkruajti:Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 3:03
AnGeLiC shkruajti:

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!
Jo nje hap prapa po 1000 vjet pas Angelic
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 3:16
Alex shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!
Jo nje hap prapa po 1000 vjet pas Angelic

Kete pikerisht kam then nje hap mbrapa dmth ne vend te shkojme nje hap para nga cka kemi arritur deri tani ata na shpien hap pas hapi mbrapa... thjeshte ti e shpreh me vite ...


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Jerenim
Jerenim
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Sweeden
<b>Postime</b> Postime : 201
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : As vet nuk e di!!
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 03/12/2012
http://studentet.info

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 10:25
Ju lumte..


Nëse nuk mund të bëhesh laps, për të shkruar lumturinë e dikujt, bëhu gomë për të fshirë mërzitjet e saj.
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 15:51
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!
Ok kerkoni te drejtat e femrave ne perendim  atje qe deri tje femren e kan konsideruar si jo njeri  perkatsisht si Dreq  (shejtan).. ndoshta do e arini kenaqsin shpirtrore.. Ju mbanja fen tuajm une time..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Kushtrimi4
Kushtrimi4
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 19845
<b>Hobi</b> Hobi : fudball
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : linc ne austri
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 15/01/2011

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 20:09
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


 ende po meresh me Islamin po shof shum tema te  hapur per islaminAnabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 22:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Albo shkruajti:Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706

Sa gje e shpifur,vertet si nuk e kuptojne qe shamija ose burka eshte nje hap mbrapa,ate gje duan te bejne keta fondameliste te shohin femren te shtypur te nenshtruar nen kembeve te tyre... pa te drejta!
Ok kerkoni te drejtat e femrave ne perendim  atje qe deri tje femren e kan konsideruar si jo njeri  perkatsisht si Dreq  (shejtan).. ndoshta do e arini kenaqsin shpirtrore.. Ju mbanja fen tuajm une time..

Mos do te thuash se pikerisht nga fete ka dale kjo thenie per femrat e jo nga perendimi sic thua sepse nese e di mire pikerisht kjo esht arsyea qe e mbuloni femren me carcaf te zinj...

FEMRA = DASHURI,ARDHMERI ,JETE !  Very Happy


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Marin
Marin
WebMaster
WebMaster
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Australia
 <b>Mosha</b> Mosha : 79
<b>Postime</b> Postime : 23043
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : diku neper bote
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 24/01/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sat 22 Mar 2014 - 22:16
Albo shkruajti:Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
o sa mire ktij sja pickokan mushkonjat gruan


MENYRA ME E MIRE PER TE MOS U ZHGENJYER ESHTE TE MOS PRESESH ASGJE NGA ASKUSH
Alex
Alex
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 43
<b>Postime</b> Postime : 167
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 19/11/2013
http://www.zeriyt.net/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 2:06
Maksi shkruajti:
Albo shkruajti:Labi krenar me fëmijët e tij fetar Attachment
Princo!
Mire kalove sot o i ndritur,,,,,,,,??

Te mungon kultura e te dialoguarit ke thene!

Me ju s'ka dialog.

Allahu t'shpetofte.

Amen(inshallah) Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
o sa mire ktij sja pickokan mushkonjat gruan
haha e bukur kjo thenje, dhe kan fillu shpejt sivjet
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 15:01
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 15:50
Message reputation : 0% (1 vote)
Deri dje ishte i mire pse ishte kengtar qe i kendonte kenges Shqipe.. dhe perseri ai kendon jo se  injorantet  e shajn dhe e ofendojn ,

E sot u ba Mungol pse na qenka krenar pse femijt e ij i jan perkushtuar fes Islame ..  E shihni fetyren e vertet  o ju qe keni komentuar   ketu dhe qe  jeni ndryshe nga ajo qe ekonsideroni veten patriota te rejshem. ju jeni te mjer  mjer shqiptaria  qe ju ka ...


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 18:14
Message reputation : 0% (1 vote)
Po si nuk eshte me u krenu me REALITETIN
Ku keta femi rriten larg DROGES,ALKOHOLIT PROSTUTUCIONIT etj etj


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 21:51
Dasa shkruajti:Po si nuk eshte me u krenu me REALITETIN
Ku keta femi rriten larg DROGES,ALKOHOLIT PROSTUTUCIONIT etj etj
Degjoni bashkevendasit e mij!
Nuk dua as t'ju ofendoj,sikurse as dua t'ju bej te ndiheni keq,por i dashur Dasa shkruaj me qarte!
Dmth qe te shkruash me qarte behesh me bindes ne ate c'ka mbeshtet,do ,adhuron etj,sepse ne keto dy rreshtat tu ka 3 gabime(e me vjen keq qe ta them,sepse je e ne staf per te moderuar,ose fshire shkrimet e mija,,,,,,,,apo cilit do!!

Une s'kam problem pse besoni ju ne fene islame,sepse jam djal i dy prinderve te mi te asaj feje,por jo praktikues te denje te saj.
Feja ,,,,,,,jone sipas fjaleve te tyre  eshte te jesh nje njeri i mire,edhe te duash e respektosh.Edukata shqyen dyer burgjesh,,,,,,,,,thoniin.
Tashme lind pyetja pse une behem cinik me postimet tuaja?
Po!
Sepse jini mbeshtetes te dickaje qe s'eshte normale,sikurse s'respektohet tjetri.
NQS DIKUSH DO DALE TE ME MESOJE SE SI ESHTE NDERI(do dale te tregoje c'ka i dhemb me shume)!
Gruaja myslimane s'meriton respekt!
Tre vajza u vrane me gur nga fshati pse kishin dashur tre djem (jo te njejtes kombesi)
Ato u varrosen per se gjalli!
Ligjet e tyre i denon te gjitha organizatat anembane botes te cilat merren me te drejtat e njeriut,por asesi se nderron mentalitetin e atyre qenieve te peshtira qe dembelizmi,edhe vuajtja e falja eshte jeta e tyre te cilat jane kryesisht per meshire ne ata popuj.
Me vjen keq,sinqerte me vjen keq qe ka praktikues e ne Shqiperi,por me shume keq me vjen per ata qe vete dalin e vishen me kostume,plazh,shohin prapanicat e vajzave tjera rruges,kurse gruan e tyre e lejne ne shtepi,edhe i flasin per kohet e keqija e per moral.
Mos me kundershtoni ju te dy,sepse njoh mjaft djema nga ato zonat tuaja te Ilirides,edhe Kosoves qe djemte s'kan pike morali,edhe kur i vjen puna per fene hidhen perpjete duke fol per ajete te kuranit.
Ne realitet,edhe ne virtualitet njoh cyc 
Respektoj ata qe flasin sakt,edhe kane bindjen e tyre pa u perpjek te ma imponoje,ngulite, mua apo dikujt tjeter qe feja islame eshte feja e vertet e bla bla bla,por ata qe i ruajn per vete edhe komunikojne plot edukate ne lidhje me besimin e tyre.
Kjo puna e propagandes se fese islame eshte(e ngjashme deri diku) sikurse ajo propaganda e atyre homoseksualeve qe dalin e thojne eshte normale,edhe duam te drejtat tona te adoptojme femi,martohemi etj etj.Praktikuesit,edhe besimtaret e fese katolike,ortodokse s'bejne propaganda sikurse ju!

Pse??

Kaloni mire djema,edhe pune e dije sa me shume.

Nga arsimi nje komb behet perrallor!!

Tung djema. cyc  cyc
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 22:37
Message reputation : 100% (1 vote)
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:Po si nuk eshte me u krenu me REALITETIN
Ku keta femi rriten larg DROGES,ALKOHOLIT PROSTUTUCIONIT etj etj
Degjoni bashkevendasit e mij!
Nuk dua as t'ju ofendoj,sikurse as dua t'ju bej te ndiheni keq,por i dashur Dasa shkruaj me qarte!
Dmth qe te shkruash me qarte behesh me bindes ne ate c'ka mbeshtet,do ,adhuron etj,sepse ne keto dy rreshtat tu ka 3 gabime(e me vjen keq qe ta them,sepse je e ne staf per te moderuar,ose fshire shkrimet e mija,,,,,,,,apo cilit do!!

Une s'kam problem pse besoni ju ne fene islame,sepse jam djal i dy prinderve te mi te asaj feje,por jo praktikues te denje te saj.
Feja ,,,,,,,jone sipas fjaleve te tyre  eshte te jesh nje njeri i mire,edhe te duash e respektosh.Edukata shqyen dyer burgjesh,,,,,,,,,thoniin.
Tashme lind pyetja pse une behem cinik me postimet tuaja?
Po!
Sepse jini mbeshtetes te dickaje qe s'eshte normale,sikurse s'respektohet tjetri.
NQS DIKUSH DO DALE TE ME MESOJE SE SI ESHTE NDERI(do dale te tregoje c'ka i dhemb me shume)!
Gruaja myslimane s'meriton respekt!
Tre vajza u vrane me gur nga fshati pse kishin dashur tre djem (jo te njejtes kombesi)
Ato u varrosen per se gjalli!
Ligjet e tyre i denon te gjitha organizatat anembane botes te cilat merren me te drejtat e njeriut,por asesi se nderron mentalitetin e atyre qenieve te peshtira qe dembelizmi,edhe vuajtja e falja eshte jeta e tyre te cilat jane kryesisht per meshire ne ata popuj.
Me vjen keq,sinqerte me vjen keq qe ka praktikues e ne Shqiperi,por me shume keq me vjen per ata qe vete dalin e vishen me kostume,plazh,shohin prapanicat e vajzave tjera rruges,kurse gruan e tyre e lejne ne shtepi,edhe i flasin per kohet e keqija e per moral.
Mos me kundershtoni ju te dy,sepse njoh mjaft djema nga ato zonat tuaja te Ilirides,edhe Kosoves qe djemte s'kan pike morali,edhe kur i vjen puna per fene hidhen perpjete duke fol per ajete te kuranit.
Ne realitet,edhe ne virtualitet njoh cyc 
Respektoj ata qe flasin sakt,edhe kane bindjen e tyre pa u perpjek te ma imponoje,ngulite, mua apo dikujt tjeter qe feja islame eshte feja e vertet e bla bla bla,por ata qe i ruajn per vete edhe komunikojne plot edukate ne lidhje me besimin e tyre.
Kjo puna e propagandes se fese islame eshte(e ngjashme deri diku) sikurse ajo propaganda e atyre homoseksualeve qe dalin e thojne eshte normale,edhe duam te drejtat tona te adoptojme femi,martohemi etj etj.Praktikuesit,edhe besimtaret e fese katolike,ortodokse s'bejne propaganda sikurse ju!

Pse??

Kaloni mire djema,edhe pune e dije sa me shume.

Nga arsimi nje komb behet perrallor!!

Tung djema. cyc  cyc
Pasi me ke repliku ket her dote replikoj,ngase nuk e meriton,pse besoj e din vet.
Eh per shkrim qka ti bojsh,jam i pa shkoll,ma shum nuk di kaq di cyc 
Por mos harro se nuk jemi ka shkrujm ktu libra edhe me u mat pik per pike,ky eshte ni hobi qe kur te kem koh shkruj.......sidoqete jet ky jam une,per me shum hyn atu dikun ikam shkrimet e mija edhe shiko pak.........


Ke shkru shum nuk e kam ndermend me u marr fort me kete,por besoj askush nuk te ka thirr ne FEN ISLAME ME DHUN.
Per mu kurrr mos beso,per mu bonu krimineli me i madh i gjithakohrav,narkoman pijanec etj,as nuk je hajri as sherrri im.


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 22:43
Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 22:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Albo
Albo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 4141
<b>Hobi</b> Hobi : bisede
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : alb
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 20/11/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Sun 23 Mar 2014 - 22:55
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 24 Mar 2014 - 6:40
Message reputation : 100% (1 vote)
Dasa shkruajti:Po si nuk eshte me u krenu me REALITETIN
Ku keta femi rriten larg DROGES,ALKOHOLIT PROSTUTUCIONIT etj etj

Po pse ore Dasa,prinderit tane edhe pse jo besimtare te denje (praktikues) ne kohen e tyre si thua ti na kane rritur mes droges,alkolit,prostitucionit? Kush e deshiron nje gje te tille? Askush! Edhe pse keto kane ekzistuar dhe do te ekzistojne ne te gjitha koherat!

Pastaj degjome e dicka... Jane pikerisht njerezit e fese ata te cilet presin permes besimit ndonje mrekulli nga zoti qe te bej dicka me mizerjen e fukarrallekun e tyre qe ne fund bihen preh shume me lehte e ketyre pislleqeve qe ke permend!Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 24 Mar 2014 - 8:25
Message reputation : 50% (2 votes)
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2133832785 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 24 Mar 2014 - 8:27
Message reputation : 33% (3 votes)
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:Po si nuk eshte me u krenu me REALITETIN
Ku keta femi rriten larg DROGES,ALKOHOLIT PROSTUTUCIONIT etj etj

Po pse ore Dasa,prinderit tane edhe pse jo besimtare te denje (praktikues) ne kohen e tyre si thua ti na kane rritur mes droges,alkolit,prostitucionit? Kush e deshiron nje gje te tille? Askush! Edhe pse keto kane ekzistuar dhe do te ekzistojne ne te gjitha koherat!

Pastaj degjome e dicka... Jane pikerisht njerezit e fese ata te cilet presin permes besimit ndonje mrekulli nga zoti qe te bej dicka me mizerjen e fukarrallekun e tyre qe ne fund bihen preh shume me lehte e ketyre pislleqeve qe ke permend!

KY ESHTE PARAGJYKIM NGA JU


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 24 Mar 2014 - 18:50
Message reputation : 100% (1 vote)
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2133832785 

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt  kyyyy   ) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!!  scratch 
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Mon 24 Mar 2014 - 19:02
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 15:58
Message reputation : 0% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 16:17
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


"Mendim dhe ideologjia e Milloshevicit dhe politika sllave" eshte kjo poshtersia qe tregoni ju ku shqiptari te harroje qe eshte SHQIPTAR, kete po tregojne ato rreckat e leckat islame...

More vesh o mongolovic?


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 16:39
Message reputation : 0% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


"Mendim dhe ideologjia e Milloshevicit dhe politika sllave" eshte kjo poshtersia qe tregoni ju ku shqiptari te harroje qe eshte SHQIPTAR, kete po tregojne ato rreckat e leckat islame...

More vesh o mongolovic?
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 18:52
Message reputation : 100% (1 vote)
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 19:03
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 
Heheheh nejse me fal hajpo te themi se edhe  50 % jana.. perseri nuk ja vlen..


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Tue 25 Mar 2014 - 19:49
Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 
Heheheh nejse me fal hajpo te themi se edhe  50 % jana.. perseri nuk ja vlen..

Epo tjeter se cilit religjion i perkasin shumica e Shqiptareve qe aty mund te bija dakort me ty dhe tjeter sa prej ketyre jane praktikante te fese se tyre!!!

Sa per tia bere qejfin vetes mire bere qe e the!  kyyyy 


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Engjuj17
Portali ~ Forumi ~ St@ff ~ Rregulloria Forumit

Keni paqartesi... Me kontakto ne PM
Dasa
Dasa
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Kosova
<b>Postime</b> Postime : 3512
<b>Hobi</b> Hobi : Me flejt
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Ne Tok te Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 27/04/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 26 Mar 2014 - 13:54
Message reputation : 0% (1 vote)
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2133832785 

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt  kyyyy   ) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!!  scratch 
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!
Nga ti nuk kam pritur diq tjeter Very Happy  fff 


Kurrë mos e ngatërro personalitetin tim me sjelljen time, sepse personaliteti është i imi ... kurse sjellja ime, mvaret shumë edhe prej teje!

'' Kush jane njerezit qe mundohen te me gjykojne mua dhe jeten time??
Une e di qe nuk jam perfekt dhe nuk pretendoj qe te jem i tille , por para se te me drejtoni gishtin e gjykoni mundohuni te shifni duart tuaja nese jan te pastra.
...
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 26 Mar 2014 - 18:32
Dasa shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:
Dasa shkruajti:
Albo shkruajti:Mua suksesi yt me gezon,sikurse e kunderta me hidheron(antonimi i suksesit dmth)!!

Me kupton?
Te ndihesh krenar se ke femijte fetare,eshte absurditet,injorance,gomarllek e c'te them o njeri!
S'thua ti,por armik behesh per fene me ju.

Hajt se shume shans te dhash qe te replikova.

Klm tash djalosh(gabim qe s'ke mesuar,edhe pse e dija qe ke qene i dobet ne mesime,edhe insiston te na besh te diturin e perrallat tua)!
Ahahahahaha
Ndihu ti krenare me familje Drogirasha, e rakigji grrrr 
Un keshtu jam qka me bo,amo te ble me tok e me fshat e me qdo gje qe ke  Very Happy 
Kjo qe ke shkruajt eshte ne gjuhen e shkaut o Dase scratch  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706 

Me vjen keq por duhet ta ve ne dukje.

Te te them e dicka ty??

Je ngaterruar ne shkrime me dike qe s'ia ke idene (packa se je e ne staf)

Staf TI Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1540093706
GRRRRRRRRRRR
PE NJEH SHKAUN A,ATO TE SHQIPERIS NUK PE NJOHIN Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2133832785 

Une shoh nje anetar pjese e stafit i cili ka mendimet e besimin e tij dhe e respektoj kete gje te cilin besim ben cmos ta publikoje e reklamoje ne cdo postim e nga ana tjeter po ky anetar nuk di te argumentoje ose sdo tia dije sec shkruan apo si mendon dikush tjeter rreth debatit sepse per ate eshte ashtu sic thote ai dhe pike..Keshtu Dasa?

Shiko me anetarin ne fjale o kam pasur probleme,ironi,ofendime o ska pas askush tjeter ketu (por megjithate e kam si shpirt  kyyyy   ) neper shkrime por ne keto shkrimet ketu qe ka bere nuk shoh asnje lloj qellimi apo nenvleresimi drejt teje apo besimit tend,nga te paktat postime qe ben e me pelqen jashte mase si rralle ndonjehere pa perdorur ate dozen e ironise sic e ka zakon apo te ceki dike,shoh vec nje anetar i cili ka bindjet dhe besimet e tij dhe keshtu mundohet te komunikoje ne menyre qe te keni nje debat te mirefillte te dy palet!

Edhe ti cfare ke ti thuash Dasa? Pallavra,sikur jemi ne kopesht e tallemi me njeri tjetrin..Bukur!!
STAF!!!  scratch 
Nese sje i afte te argumetosh per besimin apo bindjet e tua atehere me e mira qe mund te besh eshte ta ruash besimin tend per vete sepse nuk ke cfare te na thuash!!!
Nga ti nuk kam pritur diq tjeter Very Happy  fff 


Mire qe e ke pritur graden "Administrator" dhe nuk ke ngrene gol o mongol...  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2178555173  Labi krenar me fëmijët e tij fetar 2178555173


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Wed 26 Mar 2014 - 18:39
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


"Mendim dhe ideologjia e Milloshevicit dhe politika sllave" eshte kjo poshtersia qe tregoni ju ku shqiptari te harroje qe eshte SHQIPTAR, kete po tregojne ato rreckat e leckat islame...

More vesh o mongolovic?
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..


Kaq shume shihet qarte se cfare mendimesh keni ju sa qe as te respektoni shifrat nuk dini e jo me te respektoni njerezit...

Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 
Heheheh nejse me fal hajpo te themi se edhe  50 % jana.. perseri nuk ja vlen..


Ndersa per numerimin qe me thua, ata 50% apo 70% apo 98% apo 100% A NUK JANE QE E SHKRETUAN SHQIPERINE???

SHQIPERIA E COPETUAR, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

SHQIPERIA E VARFER, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

.......................... Kujdes me fjalorin


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Luan_Valikardi
Luan_Valikardi
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
 <b>Mosha</b> Mosha : 34
<b>Postime</b> Postime : 21327
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 28/08/2010

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Thu 27 Mar 2014 - 12:34
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


"Mendim dhe ideologjia e Milloshevicit dhe politika sllave" eshte kjo poshtersia qe tregoni ju ku shqiptari te harroje qe eshte SHQIPTAR, kete po tregojne ato rreckat e leckat islame...

More vesh o mongolovic?
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..


Kaq shume shihet qarte se cfare mendimesh keni ju sa qe as te respektoni shifrat nuk dini e jo me te respektoni njerezit...

Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 
Heheheh nejse me fal hajpo te themi se edhe  50 % jana.. perseri nuk ja vlen..


Ndersa per numerimin qe me thua, ata 50% apo 70% apo 98% apo 100% A NUK JANE QE E SHKRETUAN SHQIPERINE???

SHQIPERIA E COPETUAR, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

SHQIPERIA E VARFER, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

.......................... Kujdes me fjalorin


Qe e ke folene te dijere,nuk ta kam fajin une o Mahmutovic apo Mongolovic si e ke emrin ti Princo...
Mos me fshi shkrimin, se as genjeshter nuk them dhe as ndonje ofendim me shume se sa ti tregon...

Thashe:
"O te hengert djalli o Mahmutovic apo Mongolovic si e ke emrin qe te griu barku per Shqiperine dhe "imponon" leckat islame..."

E verteta nuk shuhet...


Labi krenar me fëmijët e tij fetar 6ds9w0
Princo
Princo
Komplet
Komplet
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Ilirida
<b>Postime</b> Postime : 3887
<b>Hobi</b> Hobi : Leximin
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : Mbi Token e Zotit
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 26/03/2012

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

prej Fri 28 Mar 2014 - 10:48
Message reputation : 0% (1 vote)
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Princo shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
Luan_Valikardi shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar C127A8DA6594CEFD1395E031AA4C3CC3
Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare Labinot Tahiri – Labi, ka postuar një foto në profilin e tij në Facebook, ku shihen dy fëmijët e tij si falin namazin.

Ai më tej komenton se është meritë e prindërve të tij për edukimin fetar të fëmijëve të tij.
Labi krenar me fëmijët e tij fetar 1901578_369995609805944_647773696_n
“Falënderimi i qoftë Zotit,dhe Nanës sime që mi mëson fëmijët, që të mësojnë fenë dhe të dinë që pa këtë rrugë nuk do të ketë mirësi në jetë...” komenton ai.

Kjo foto ka marrë mbi 1500 pëlqime dhe komente pozitive në këtë rrjet social.portalb.


Ky nuk eshte krenar, ky eshte mongol...

T'i hapi syte mire e te shikoje cili eshte SHQIPTARI KRENAR


Labi krenar me fëmijët e tij fetar Ztsnzr

Labi krenar me fëmijët e tij fetar T9tp8jE more veshe
o mongol
se ofsajti
nuk eshte gol...

Ik be sh*****
ne Mongoli
se ka SHQIPTAR
per SHQIPERI...


Mongolet shume po flasin, por mos harrojne se ne Shqiperi krenohet GJUHA SHQIPE dhe jo gjuha mongole qe na tregojne leckat e islamit keta!

Nuk ka shqiptare qe krenohet me lecka...
E cfar te bejm tash keto Shqiptar qe flasin Monolisht dhe kendojn shqip,  qe qe po tregojn  (sipas jush) "lecka " Islame dhe jan Musliman.. ti therim ti largojm nga Atdheu i tyre qe kan lindur, qe kan sakrifikuar edhe jeterat e tyre.. ee cfar  tjeter ti Zhdukim....

e vallahi ky eshte mendim dhe ideologjia e Milloshovicit dhe politika sllave.. prandaj vetem se  kete po na atregoni se keni te njejtin mendim sikur sllavet..


"Mendim dhe ideologjia e Milloshevicit dhe politika sllave" eshte kjo poshtersia qe tregoni ju ku shqiptari te harroje qe eshte SHQIPTAR, kete po tregojne ato rreckat e leckat islame...

More vesh o mongolovic?
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..


Kaq shume shihet qarte se cfare mendimesh keni ju sa qe as te respektoni shifrat nuk dini e jo me te respektoni njerezit...

Princo shkruajti:
AnGeLiC shkruajti:
Princo shkruajti:
PO PO shihet o milloshevic !! shihet qart se cfar mendimesh keni ju ndaj 98 % te shqiptarve.. qe perbejn ne te gjith vendin ton Shqiperi, Kosove ,Preshev e Ilirid..

Kujdes cik me ato shifra o Princo se u lekund edhe Shqiperia bashke me mu  kyyyy   grrrr 
Heheheh nejse me fal hajpo te themi se edhe  50 % jana.. perseri nuk ja vlen..


Ndersa per numerimin qe me thua, ata 50% apo 70% apo 98% apo 100% A NUK JANE QE E SHKRETUAN SHQIPERINE???

SHQIPERIA E COPETUAR, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

SHQIPERIA E VARFER, JU "SHUMICA" KRENOHENI!!!

.......................... Kujdes me fjalorin


Qe e ke folene te dijere,nuk ta kam fajin une o Mahmutovic apo Mongolovic si e ke emrin ti Princo...
Mos me fshi shkrimin, se as genjeshter nuk them dhe as ndonje ofendim me shume se sa ti tregon...

Thashe:
"O te hengert djalli o Mahmutovic apo Mongolovic si e ke emrin qe te griu barku per Shqiperine dhe "imponon" leckat islame..."

E verteta nuk shuhet...
Une nuk kam emer kafshe..!
Emri ime i vertet eshte Ardijan..me thirin Ardi ne qoft se don me dit. po kjo nuk luan rol asgje per njerzit qe  nuk kan edukat por ne gojen e tire kan vetem flliqsira dhe vetem ate e flasin ngase sdin  gje tjeter..

vazho e ofendo keshtu ne ket menyr  ngase ju eshte dhan  e drejta.!


Mos u deshpro nese njerezit nuk te kuptojne. Ata e degjojne zerin tend, ndersa ne koke i kane mendimet e veta.

"Islami është si diell, atë nuk mund ta shuash me frymë; është si dita, ti duke i mbyllur sytë ndaj saj nuk mund të bësh natë, ai që i mbyll sytë vetëm për vetën e tij e ka bërë natë
Labi krenar me fëmijët e tij fetar J5zhxd
Sponsored content

default Re: Labi krenar me fëmijët e tij fetar

Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi