Engjujt Shqipetare Forum/portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shko poshtë
Anabel
Anabel
Fondatore Forumi
Fondatore Forumi
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Female
<b>Shteti</b> Shteti : Greece
<b>Postime</b> Postime : 88355
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 22/01/2010
http://www.engjujtshqiptare.com/

Familjes më të madhe në Britani do t'i shtohet fëmija i 17-të Empty Familjes më të madhe në Britani do t'i shtohet fëmija i 17-të

Sat 26 Apr 2014 - 17:49
Familja më e madhe në Britani do të bëhet edhe më e madhe, pasi nëna e 16 fëmijëve, Sue Radford, ka njoftuar se po pret fëmijën e 17-të. Familja Radford ka përjetuar një tragjedi vitin e shkuar, pasi Sue humbi fëmijën që priste. Nëna dhe babai, i quajtur Noel, thanë se ishin “të shkatërruar”, kur fetusi i tyre 12-javësh kishte vdekur. Mirëpo në një postim në Facebook mëngjesin e sotëm, Sue njoftoi se po pret një fëmijë tjetër. Familja është e entuziazmuar me lajmin e ri dhe pret që t’i urojë mirëseardhjen foshnjës në muajin nëntor.
Familjes më të madhe në Britani do t'i shtohet fëmija i 17-të -Britains-biggest-family-Noel-and-Sue-Radford-from-Morecambe-Lancashire-with-their-fifteen-children-Child-number-16
Familja Radford, nga Morecambe, Lanc të Anglisë është bërë e famshme, pas një dokumentari të shfaqur në “Channel Four”, kur ata kishin 15 fëmijë.

Prej asaj kohe, familjes i është bashkuar Casper. Fëmijët e tjerë janë Chris, 24, Sophie 19, Chloe, 18, Jack 16, Daniel, 14, Luke, 12, Millie, 12, Katie, 10, James, 9, Ellie, 8, Aimee, 7, Josh, 5, Max, 4, Tillie, 3 dhe Oscar, 2 vjeç.

Përveç kostos së jashtëzakonshme për ushqime dhe veshje në këtë familje gjigante, Radford-ët i kanë refuzuar përfitimet nga shteti.



/Shekulli Online/L.B./
Tironci
Tironci
Administrator
Administrator
 <b>Gjinia</b> Gjinia : Male
<b>Shteti</b> Shteti : Shqipëria
<b>Postime</b> Postime : 15973
<b>Hobi</b> Hobi : te qeroj oriz me doreza boksi
 <b>Vendndodhja</b> Vendndodhja : New York U.S.A
<b>Anetaresuar</b> Anetaresuar : 12/10/2011

Familjes më të madhe në Britani do t'i shtohet fëmija i 17-të Empty Re: Familjes më të madhe në Britani do t'i shtohet fëmija i 17-të

Sat 26 Apr 2014 - 20:18
Marshalla ,ky qenka burre, asnje pike uje se paska cuar kot.
Po dhe gruja nikoqire,nuk paska lene asnje pike uje te derdhet kot.
Mbrapsht në krye
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi